Rohkema info nägemiseks:

RAE VALD, JÄRVEKÜLA, SÕNAJALA TEE 1 KORTERIÜHISTU

Finantsid ja varad
Kuu keskmine käive 4055 EUR, kasumimarginaal 0%, prognooskäive 2026 suureneb 38.1% võrra. Kinnisvara seisuga...

Prognooskäive 2026

48 656 €

Suureneb 38.1 % võrra
võrreldes eelmise aastaga

Kuu keskmine käive

4055 €

Vaba krediit: 800 €
Arvelduspäevi: 30

Kogukasum 2026

12 474 €

Jaotamata kasum:
12 229 € (98 %)
Puhaskasum:
245 € (2 %)

Prognoos
bilansimaht 2026

44 258 €

Prognooskasumi
marginaal 2026

0 %
100 %

1%

1 € lühiajaliste kohustuste katteks vara

1.53 €

Korteriühistu tegevuse eesmärk on korteriomandite eseme osaks olevate ehitiste ja maatüki mõtteliste osade ühine majandamine ja korteriühistu liikmete ühiste huvide esindamine. Korteriühistu korjab vahendeid haldus-ja ...