Rohkema info nägemiseks:

RANDVERE HARIDUSE SA

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 167; jälgijaid - 0. Arvustusi - 0; Artikleid 0 "Kirjuta RANDVERE HARIDUSE SA kohta arvamuslugu!"

RANDVERE HARIDUSE SA hetkeolukord

Juba 167 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.

Tegevusaruanne 2025

Tegemist on 1. juulil 2024 asutatud ja 10. juulil 2024 registrisse kantud Randvere Hariduse Sihtasutuse esimese majandusaasta aruandega, mis on esitatud ligi 14 kuu pikkuse perioodi kohta.

Sihtasutus asutati eesmärgiga koguda annetusi, mille arvelt edendada Randvere kogukonna hariduselu. Randvere hariduskogukonna keskmes on Randvere Kool.

Esimese aasta jooksul kogusime annetustena 3312 eurot, mille arvelt ostsime Randvere Kooli õpetajatele kooli ujula kasutamiseks pileteid (kuni vallavalitsuse otsuseni lubada õpetajatel ja muude valla asutuste töötajatel valla koolide ujulaid tasuta kasutada), maksime osalustasud 2025.a

Maijooksul osalemiseks, toitlustasime õpetajaid 2024.a õpetajate päeval ning tegime õpetajatele väikese jõulukingituse. Kooli ja õpilaste ühiseks toetamiseks kogusime sihtostarbeliselt raha vahetunni ruumidesse kahe legolaua ostmiseks, mis veel puudu olid. Legolauad ostsime sihtasutuse omandisse, kuid andsime kooli kasutada. Legolauad soetasime enda kogutud annetuste ja kooli vanematekogu poolt Randvere

Kooli jõululaatadel kogutud raha arvel.

Nimetatud tegevuste järel ja tänu järjepidevalt laekuvatele annetustele oli uue majandusaasta alguseks meil jätkuvalt kasutada 1202 eurot, mille arvelt saime ka uue kooliaasta alguses ja sihtasutuse majandusaasta alguses kavandada järgmisi toetatavaid tegevusi. Järgneval majandusaastal kavatseme tuua annetajate ette uusi projekte, mille toetuseks raha koguda.

Sihtasutusel on eesmärk saada tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute, sihtasutuste ja usuliste ühenduste nimekirja, mis võimaldab annetajatel kasutada annetamise korral tulumaksusoodustust ja omakorda sihtasutusel oma toetustegevust tulumaksuvabalt ellu viia. Pärast ühte aastat tegutsemist ja selle kohta majandusaasta aruande esitamist on meil võimalik Maksu- ja Tolliametilt taotleda sihtasutuse kandmist sellesse nimekirja.

Hindame oma esimese tegutsemisaasta tulemust tagasihoidlikuks, aga väga heaks alguseks.

RANDVERE HARIDUSE SA kontaktid

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.