POLIMPEX OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Tähelepanu! POLIMPEX OÜ on jäänud maksuvõlgade kuhjumise ja nende ignoreerimise tõttu tõsiste tagajärgede ette, sealhulgas usaldusväärsuse kaotuse ja võimalike

POLIMPEX OÜ: Maksuvõlg ja usaldusväärsuse kaotus

Kohustused

Kohustused

Krediidiriski prognoosid, krediidilimiidid, võlad, aruandekohustused, hüpoteegid, kohtulahendid jm ettekirjutused

Vaata raportist >

Tähelepanu! POLIMPEX OÜ on jäänud maksuvõlgade kuhjumise ja nende ignoreerimise tõttu tõsiste tagajärgede ette, sealhulgas usaldusväärsuse kaotuse ja võimalike juriidiliste meetmete alla. Maksukohustuste täitmata jätmine mitte ainult ei mõjuta ettevõtte finantsseisu, vaid võib takistada ka edasist koostööd partneritega.

📌 Maksukogujale tekitatud kahju kokku: 3554,72 EUR.

Ettevõtte juhtkonda kuulus võlgnevuste tekkimise ajal Mihhail Dubrovski, kes alustas ettevõtlusega tegevusvaldkonnas: Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes - 29 aastat tagasi 36 aastaselt. Tema juhitavate ettevõtete 2024. aasta kogukäive oli 544.41 tuhat EUR, samas kui töötajate keskmine brutopalk jäi 563,33 EUR juurde.

Kuigi Mihhail Dubrovski tegutseb täna ettevõttes POLIMPEX OÜ, pole seal kvartalikäivet registreeritud.

🔴 Inforegister soovitab hoiduda koostööst POLIMPEX OÜ-ga, kuni ettevõte pole oma kohustusi täitnud ja usaldusväärsust taastanud.

📢 Maksekokkuleppe sõlmimine ja võlgnevuse likvideerimine

Kõige kiirem võimalus maksukohustuste tasumise ajatamiseks on esitada taotlus koos ajatamisgraafikuga Maksu- ja Tolliameti e-teenuste keskkonnas e-MTA.

🔗Juhend e-MTAs ajatamise taotluse esitamiseks | pdf

Taotlust esitama

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

POLIMPEX OÜ tegevusaruanne 2023

1.TEGEVUSE ÜLEVAADE  OÜ Polimpex asutati 1997.aastal. Firma põhitegevusalaks on toidukaubade hulgimüük.  2023.aastal moodustas OÜ Polimpex müügitulu 235 106 eur
ssb.ee
1.TEGEVUSE ÜLEVAADE OÜ Polimpex asutati 1997.aastal. Firma põhitegevusalaks on toidukaubade hulgimüük. 2023.aastal moodustas OÜ Polimpex müügitulu 235 106 eurot. OÜ Polimpex müügitulust moodustas müük Eestisse ning Euroopa Liidusse. 2.PERSONAL OÜ Polimpex tegevusjuht on ka firma juhatuse liige. 2023.aastal keskmine töötajate arv oli 2 inimest ja nende töötasu kogusumma koosnes 14 555 eurot. 2023.aastal juhatuse liikmetele tasu ei makstud. 3.OLULISED KESKKONNA- JA SOTSIAALSED MÕJUD Aruandeaastal jätkus koostöö põhipartneritega Eestis. Ettevõtte eesmärgiks on nendega pikaajalised

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.