U.A.T. OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 510 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 3 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 2,5 punktiga aga komment

U.A.T. OÜ hetkeolukord

Juba 510 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 3 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 2,5 punktiga aga kommenteeritud ei ole.

Tegevusaruanne 2023

2023. aastal U.A.T. OÜ tegevust ei toimunud. Covid olukorras ettevõtte tegevus seisis.

Uurimis ja arenguväljaminekuid 2023 aastal ei tehtud ja neid ei ole planeeritud ka järgnevaks 2024 aastaks.

Olukorra normaliseerudes proovitakse tegevusega uuesti jätkata.

Juhatuse liikmetele tasusid makstud ei ole.

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.