FORUS SECURITY AS hetkeolukord
Juba 92 254 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 214 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 5,0 punktiga aga kommenteeritud ei ole.
Tegevusaruanne 2023
Forus Security AS on Eesti kapitalil põhinev turva- ja ohutusvaldkonna ettevõte, kus töötab üle 1100 inimese. Forus Security kuulub Forus Gruppi, mis osutab mitmesuguseid kinnisvara haldamise, hooldamise ja valvamisega seotud teenuseid.
Forus Security AS-i põhitegevuseks 2023 aastal oli turvateenuste osutamine (EMTAK 80101) ja turvaseadmete müük ja paigaldus (EMTAK 80201).
Pakume oma klientidele laialdast valikut valveteenustest, kompleksseid turvalahendusi, teostame nõrkvooluvaldkonnaga seotud paigaldus- ja hooldustöid ning osutame mitmesuguseid ohutusteenuseid sh.
tuleohutusteenuseid. Forus Security pakub teenuseid üle Eesti, esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Haapsalus, Jõhvis, Rakveres ja
Kuressaares. Alates oktoobrist osutab Forus Security tehnohooldus teenuseid.
Ettevõte on viimastel aastatel jõudsalt kasvanud, suurendades turvateenuste turuosa täiendavalt Securitas Eesti ostuga 2021. aasta alguses, millega Forus Security turuosa turvateenustes ületas 20%.
Ärimahtude ja klientide rahulolu edasise kasvu tagamiseks investeerime nii olemasolevate teenuste arendamisse kui ka uute teenuste väljatöötamisse.
Väga suurt tähelepanu pöörame sisemiste protsesside arendamisele, mis tõstab ühest küljest efektiivsust ja teisest küljest võimaldab osutada meie klientidele stabiilselt kõrge kvaliteediga teenust. 2023. aastal jätkas Forus
Security arendusmeeskond sisemiste protsesside automatiseerimist ja digitaliseerimist. Uuendame tehnikute tööajaplaneerimise ja tegevuste teostamise keskkonda, mis annab võimaluse hooldus-, paigaldus- ja rikketöid efektiivselt planeerida ning minna üle digitaalsetele hooldusraamatutele.
Keskkonnamõjud
Ettevõttel on märkimisväärse suurusega autopark. Sõidukid teenindavad peamiselt häireid (kasutades teekondade optimeerimiseks Forus Patroli rakendust) ja tehnilisi rikkeid, mistõttu sõidukite valikul pöörame suurt tähelepanu CO2 mõõdikutele, kütusekulule ja sellele, millist kütust auto tarbib. Eelistame hübriid- ja elektriautosid, vähendamaks nii keskkonnale tekkivat jalajälge.
Kommentaarid (0)