REVAL KONDIITER OÜ hetkeolukord
Juba 6143 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 31 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 4,2 punktiga ja kommenteeritud 21 korda.
Tegevusaruanne 2023
Reval Kondiiter OÜ põhitegevusalaks on pagari- ja kondiitritoodete tootmine ning turustamine. Ettevõte on loodud 2007. aastal.
2022 aastal olid Reval Kondiiter võtmekliendid kõik jaeketid (Prisma Peremarket, Rimi, Selver,, Maxima, Coop jt), samuti juhtivad HoReCa sektori ettevõtted (Reval Cafe, Circle- K, Tallink, restoran Olde Hansa ning suurimad hotellid ja spad).
Ettevõte kuulub 100% osalusega Eesti eraisikust osanikule. Ettevõttel on üheliikmeline juhatus.
Jätkuvaks müügimahtude suurendamiseks, on aktiivselt tehtud müügi- ja turundustööd eksportturgudel (Läti, Leedu, Soome, Rootsi), mille eesmärgiks on viia ekspordimaht 20-le %. Suurimateks eksportklientideks on Tokmanni OY ning Lidl. Siinjuures on. püsivad lepingud saavutatud
Lidl Leedu ja Läti esindustega.
2022 aastal jätkati Reval Kondiiter tootevaliku suurendamisega.
2022a suuri investeeringuid ei tehtud, kuna vahepealne covid viirus muutis majanduskeskonna ebastabiilseks. 2023 on plaanis investeeringutega jätkata. Eestkätt puudutab see investeeringuid IT süsteemidesse ning logistikasse.
Tihedat koostööd tehakse ka teadusasutusega ning uuendatakse seadmeparki Pria abiga.
Kommentaarid (0)