DIRECT MESSENGER OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 109 340 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 8 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 4,9 punktiga ja komm

DIRECT MESSENGER OÜ hetkeolukord

Juba 109 340 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 8 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 4,9 punktiga ja kommenteeritud 4 korda.

Tegevusaruanne 2023

Direct Messenger OÜ jätkas tegevust 2023.a. ning käesolev aastaaruanne näitab ettevõtte jätkuvat tegutsemist.

Ettevõtte põhitegevusalaks on programmeerimine, lühisõnumiteenuste osutamine ning tarbijakampaaniate tehniliste lahenduste teostamine.

Meie klientideks on 100%-liselt ärikliendid. Põhiosa meie klientuurist asub Eesti Vabariigis, kuid oleme ka jätkuvalt pidanud läbirääkimisi tegutsemise viimiseks teistesse Euroopa Liidu maadesse ning leidnud ka kliente teistes Baltimaades. 2019 alustasime ka meie teenuste pakkumist klientidele väljaspoole Euroopa Liitu.

Direct Messenger OÜ 2023 majandusaasta müügitulu oli 171 888 eurot. Tööjõukulud 73 989 eurot.

Ettevõte jätkab tegevust 2024-dal aastal

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.