MARATHON100 OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 694 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 2 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 3,3 punktiga aga komment

MARATHON100 OÜ hetkeolukord

Juba 694 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 2 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 3,3 punktiga aga kommenteeritud ei ole.

Tegevusaruanne 2024

Marathon100 tegutses 2024.a. samadel tegevusaladel nagu varemgi, kaheks peamiseks tegevuseks oli Eesti suurima harrastusspordiveebi marathon100.com haldamine ning liikumisürituste (virtuaaljooksud, rahvajooksud) korraldamine. 2024.a. lõpus andsime välja ka raamatu "Alastimaratonist Ironmanini. Triatloni ilu."

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.