LIDO MUSTAMÄE OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 1576 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 10 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 4,2 punktiga ja kommen

LIDO MUSTAMÄE OÜ hetkeolukord

Juba 1576 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 10 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 4,2 punktiga ja kommenteeritud 300 korda.

Tegevusaruanne 2024

Lido Mustamäe OÜ (edaspidi ka „Ettevõte“) on alates 2014. aastast tegutsev ettevõte ning pakub LIDO kaubamärgi nimetuse all toitlustamist Mustamäe keskuses. LIDO kuulub Läti päritolu restoraniketti LIDO, mis omab väga pikaajalist kogemust. LIDO visiooniks on saada üheks mõjukaimaks toitlustussektori ettevõtteks

Euroopas.

LIDO restoran-bistroo edukuse aluseks on mitmekesine menüü ja lai valikuvõimalus, kohapeal valmistatud maitsvad toidud, võimalus koostada oma soovi järgi toiduportsjon ja kiire teenindus, samuti LIDO-le iseloomulik interjöör ligikaudu 200 istekohaga. Missiooniks on valmistada koduselt maitsvat toitu kvaliteetselt, serveerida kiirelt ja soodsa hinnaga. Vastavalt hooajale täieneb menüü saadaolevatest kohalikest värsketest toorainetest. Ettevõtte juhtkonna ülesanne on arendada teenindus- ja turismivaldkonda, toetudes kõrgele kvaliteedile, olles aus, täpne ja hooliv ning pöörates tähelepanu tervislikule toitumisele ning keskkonna hoidmisele.

Saavutamaks veelgi stabiilsemat ja ühtlaselt head kvaliteeti kõigis Eesti LIDO restoranides ning efektiivsemat tööjõuressursi kasutamist, siis on tootmine ühendatud tsentraalselt ühte, LIDO Eesti OÜsse alates 2017.

aastast. Tootmistsehhis valmistatakse pooltooteid ja igal hommikul transporditakse värsked tooted ka teistesse LIDO restoranidesse. Alates 2020. aastast, peale koroonapandeemiat, hakkas LIDO AS (Läti) tootmine varustama Eestis asuvaid restorane pooltoodetega, millest osad valmistatakse lõpptooteni LIDO

Eesti tootmises ja osad tooted viimistletakse lõpuni igas LIDO restoran-bistroos. Tootmise tsentraliseerimine

Eestis ja Läti tootmisüksusest pooltoodete tarnimine on võimaldanud töötajate arvu vähendamist ja tööjõukulude kokkuhoidu.

Tähelepanu on pööratud Ettevõtte juhtide koolitamisele ja arengule. Eesmärgiks on meeskonna ja meeskonnatöö arendamine, ühtse organisatsioonikultuuri kujundamine, professionaalse enesekindluse suurendamine, tõhus ajaplaneerimine, läbirääkimiste ja tagasisideoskuse arendamine, konfliktide lahendamise oskus ning erinevate juhtimissüsteemide mõistmine ja rakendamine.

2024/2025 majandusaastal ei realiseerunud plaan võtta kasutusele iseteeninduse kassasüsteemid, millede töösse rakendamine on osutunud ajamahukamaks, kui esialgu kavandatud. Jätkub töö nõutava tulemuse saavutamiseks. Planeeritud on seadmete rentimine, mitte soetamine.

Juhtkond on hinnanud väliste tingimuste mõju Ettevõtte finantsolukorrale ja jätkusuutlikkusele, analüüsinud võimalikku mõju Ettevõtte käibele ning tulevastele rahavoogudele ning tegelenud kaasnevate negatiivsete majanduslike tegurite ja riskide maandamisega.

Juhtkond on hinnanud Ukrainas toimuva sõja mõju Ettevõtte majandustulemustele ning potentsiaalset mõju

Ettevõttele tulevikus. Ettevõtte koduturgude sisetarbimise vähenemine, tööpuuduse kasv, pidev hinnasurve toormele ja tööjõukulude kasv ning kõikuvad energiakulud võivad negatiivselt mõjutada Ettevõtte tulemusi ka lähitulevikus. Ettevõtte juhtkond on olnud oma prognoosides mõõdukalt ettevaatlik. Käesolev majandusaasta aruanne on koostatud viisil, et Ukrainas sõja võimaliku mõjuga on arvestatud nii lõppenud majandusaasta aruandes kui ka võimaliku mõjuga järgnevate majandusaastate rahavoogudele ning finantsseisundile.

Helena Laus

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.