FULLDRIVE SERVICE OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Kui sageli teie sõidukit kontrollitakse? Kas olete mõelnud sellele, kuidas ennetav hooldus võib mõjutada teie sõiduki eluiga ja selle tulevikku? Tehno kontroll

Tehno kontroll: Ennetav hooldus teie sõiduki pikaealisuse nimel

Kui sageli teie sõidukit kontrollitakse? Kas olete mõelnud sellele, kuidas ennetav hooldus võib mõjutada teie sõiduki eluiga ja selle tulevikku? Tehno kontroll on üks oluline aspekt, mis aitab tagada, et teie sõiduk püsib heas korras ja teenib teid pikka aega.

Tehno kontroll on süstemaatiline protsess, mille käigus teie sõiduki erinevad komponendid ja süsteemid kontrollitakse, hinnatakse ja vajadusel hooldatakse või parandatakse. See protsess hõlmab sageli järgmist:

  1. Süsteemide Diagnostika: Tehno kontroll algab tavaliselt diagnostikast, et hinnata teie sõiduki elektroonilisi ja mehaanilisi süsteeme. Selle käigus tuvastatakse võimalikud probleemid ja rikked.

  2. Vajalikud Hooldustööd: Pärast diagnostikat tehakse vajalikud hooldustööd vastavalt tootja soovitustele ja sõiduki konkreetsetele vajadustele. See võib hõlmata õlivahetust, filtrite vahetust, pidurite hooldust, vedrustuse kontrolli ja muud.

  3. Komponentide Kontroll: Tehnikud kontrollivad ka olulisi sõiduki komponente, nagu rihmad, pidurikettad, vedrud ja amordid, et tagada nende korrasolek ja ohutus.

  4. Probleemide Ennetamine: Tehno kontroll ei piirdu olemasolevate probleemide lahendamisega; see hõlmab ka ennetavat lähenemist. Tehnikud püüavad tuvastada võimalikke tulevasi probleeme ja takistada nende teket.

Tehno kontroll on äärmiselt oluline mitmel põhjusel:

  1. Ennetav Hooldus: Tehno kontroll võimaldab tuvastada ja lahendada probleeme enne, kui need muutuvad suuremaks ja kulukamaks. See aitab pikendada sõiduki eluiga ja vähendada remondikulusid.

  2. Ohutus: Kontrollimata sõiduk võib olla ohtlik nii teile kui ka teistele liiklejatele. Tehno kontroll tagab, et kõik ohutusega seotud komponendid on korras.

  3. Jõudlus: Regulaarne tehno kontroll aitab tagada teie sõiduki optimaalse jõudluse, mis tähendab paremat kütusesäästu ja sõidumugavust.

  4. Säilitab Garantiid: Kui teie sõiduk on garantiiga kaetud, võib tehno kontrolli regulaarsus olla garantiitingimuste täitmiseks hädavajalik.

Fulldrive Service pakub põhjalikku ja professionaalset tehno kontrolli teenust, mis hõlmab kõiki vajalikke aspekte teie sõiduki hoolduseks ja ohutuse tagamiseks. Meie kogenud tehnikud omavad teadmisi ja oskusi, et hinnata ja hooldada teie sõiduki erinevaid süsteeme ning teha vajalikke parandusi.

Kui soovite tagada, et teie sõiduk püsib heas korras ja teenib teid pikka aega, siis võtke meiega ühendust. 

Kontakt:

info@fulldrive.ee
+372 5599 3078

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Dropdown


FULLDRIVE SERVICE OÜ tegevusaruanne 2022

OÜ Fulldrive Service on autoremonditöökoda, mis alustas oma tegevust 2015. aasta juunis. Sellest ajast alates on ettevõte pühendunud peamiselt Land Roveri autom
ssb.ee
OÜ Fulldrive Service on autoremonditöökoda, mis alustas oma tegevust 2015. aasta juunis. Sellest ajast alates on ettevõte pühendunud peamiselt Land Roveri automarki hooldusele ja remondile, pakkudes klientidele kvaliteetset ja usaldusväärset teenust. 2021. majandusaasta oli ettevõtte jaoks märkimisväärne, kuna selle netokäive ulatus 166 635 euroni. See näitaja on oluline, kuna see kajastab ettevõtte majanduslikku tervist ja võimet genereerida tulu oma põhitegevusest. Kuigi 2021. majandusaasta lõppes 3001 euro suuruse kahjumiga, on ettevõte siiski pühendunud oma tegevuse parandamisele ja

Dropdown


Elektritööd: Teie sõiduki südame löögisagedus

Kaasaegsed sõidukid on täis elektroonikat ja elektromehaanilisi süsteeme, mis muudavad meie sõiduelu mugavamaks ja turvalisemaks. Nendel elektroonilistel kompon
ssb.ee
Kaasaegsed sõidukid on täis elektroonikat ja elektromehaanilisi süsteeme, mis muudavad meie sõiduelu mugavamaks ja turvalisemaks. Nendel elektroonilistel komponentidel on ülioluline roll sõiduki jõudluse, ohutuse ja mugavuse tagamisel. Elektritööd on just need teenused, mis aitavad säilitada teie sõiduki südame löögisagedust.Elektritööd hõlmavad laia valikut teenuseid, mis puudutavad sõiduki elektroonikat ja elektrisüsteeme. Siia alla kuuluvad näiteks:Elektrooniliste süsteemide diagnostika: Elektritööd hõlmavad sageli süsteemide diagnostikat, et tuvastada elektroonilisi rikkeid ja probleeme.

Dropdown


Autodiagnostika hoiab teie sõiduki tippvormis

Autodiagnostika: Hoidke Teie Sõiduk TippvormisKas olete kunagi mõelnud, kuidas teie auto enda tervise kohta räägib? Tegelikult teeb see seda pidevalt tänu kaasa
ssb.ee
Autodiagnostika: Hoidke Teie Sõiduk TippvormisKas olete kunagi mõelnud, kuidas teie auto enda tervise kohta räägib? Tegelikult teeb see seda pidevalt tänu kaasaegsetele diagnostikaseadmetele. Autodiagnostika on muutunud oluliseks osaks kaasaegse sõiduki hoolduses ja remondis. See võimaldab meil mõista teie auto seisundit, tuvastada võimalikke probleeme ja ennetada ootamatuid rikkeid.Autodiagnostika tugineb keerukatele elektroonilistele süsteemidele, mis on integreeritud teie sõidukisse. Need süsteemid jälgivad erinevaid aspekte, sealhulgas mootori jõudlust, kütusekulu, heitgaase, pidurdust,

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.