PÄRNU VABAKOOLI SELTS MTÜ hetkeolukord
Juba 1188 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 5 Storybooki kasutajat. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.
Tegevusaruanne 2023
PÄRNU VABAKOOLI SELTS MTÜ alustas tegevust 1996. aastal.
Pärnu Vabakooli Seltsi (PVS) põhitegevus on vastavalt seltsi põhikirjale haridusalase elu edendamine.
Pärnu Vabakooli Selts on katusorganisatsiooniks ning pidajaks Pärnu Vabakoolile ja Pärnu
Loovuskeskusele.
Selts jätkab traditsiooniliste ürituste korraldamist, mis toetavad kooli ja loovuskeskuse majandamist, et tagada nende innovatiivsus ja konkurentsivõime Eesti haridusmaastikul.
Pärnu Vabakooli Seltsi juhatus koosneb lapsevanematest ja kooli toetajatest.
2022/2023 õppeaastal õppis Pärnu Vabakooli 1.-9. klassis kokku keskmiselt 163 õpilast ja järgmisel õppeaastal 166 õpilast.
Süvenes idee luua kooli juurde koduõppeosakond, et vastata kõigiti haridusturu muutunud vajadustele. 2022.aastal oli koduõppe õpilasi 2 ja 2023. oli 3 koduõppe õpilast.
Taotletud projektide ning omavahenditega jätkati II korruse poiste WC remondiga ja alustati õppeköögi teise osa projektiga. Samuti renoveeriti ka uue kooliaasta alguseks 1. ja 5. klassi ruum.
2023. aasta kujunes MTÜ Pärnu Vabakooli Seltsile eesmärgipäraseks ja edukaks, aastaaruande tulem on 39 134 € ja bilansimaht 2023.aasta lõpul 474 584 €.
Likviidsussuhtarv: 2023 2022 2021
Lühiajaliste kohustuste kattekordaja 2,0 2,1 1,8
Kasutatud valem: lühiajaliste kohustuste kattekordaja (kordades) = käibevara/lühiajalised kohustused
PÄRNU VABAKOOL
Pärnu Vabakool avas uksed 1997. aastal. Pärnu Vabakool on 9-klassiline eraüldhariduskool, mis töötab Eesti riikliku õppekava järgi.
Vabakooli põhieesmärk on kvaliteetse riikliku põhihariduse omandanud ja väärtuskasvatuse kaudu kujunenud vastutusvõimeline, terve eluhoiakuga ja eetiliste väärtushinnangutega õnnelik inimene, kes: (cid:127) väärtustab iseennast ja osaleb aktiivselt erinevates inimkooslustes; (cid:127) on omandanud põhihariduse; (cid:127) toetab oma teadmiste, oskuste ja tegudega klassi, kooli, linna, Eesti ühiskonna, kultuuri ja looduskeskkonna jätkusuutlikku arengut.
Väikesed klassid annavad õpetajatele võimaluse individuaalseks tööks lastega ning perekeskseks lähenemiseks. Suurt rõhku pannakse koostööle lapsevanematega ja kogukondlikele tegevustele.
PÄRNU LOOVUSKESKUS
Kommentaarid (0)