VIIMISTLUSMATERJALIDE PAIGALDAJATE JA TARNIJATE LIIT MTÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Juba 1008 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 9 Storybooki kasutajat. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puud

VIIMISTLUSMATERJALIDE PAIGALDAJATE JA TARNIJATE LIIT MTÜ hetkeolukord

Juba 1008 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 9 Storybooki kasutajat. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.

Tegevusaruanne 2023

Viimistlusmaterjalide Paigaldajate ja Tarnijate Liidus (VIMPTEL) oleme koondanud sektori vastutustundlikud ja tugevad paigaldajad ning materjalide tarnijad, et ühiselt seista parema elukeskkonna loomise eest. Soovime anda ja jagada vajalikke ning olulisi teadmisi kõige jätkusuutlikumate lahenduste leidmiseks, et jätta järeltulevatele põlvedele inimsõbralik ning kestev elukeskkond.

2023. aastal korraldasime VIMPTELi põhieesmärkide saavutamiseks mitmeid olulisi üritusi ning osalesime olulistes valdkondlikes algatustes.

Juhtimine ja koosolekud:

Aasta jooksul toimus kokku 12 juhatuse koosolekut, 1 üldkoosolek ja aasta alguses toimus liikmetele arenguseminar MOMU-s.

Kogusime liikmetelt ideid, saime sisendit meie töörühmadele, ootusi VIMPTELile, millega peaks "kohe" tegelema ja milline peaks

VIMPTEL olema viie aasta pärast.

Üritused ja seminarid:

Kevadel ja sügisel korraldasime edukalt Põrandapäeva seminarid koostöös Ehituskeskusega. Seminarid olid suunatud nii liikmetele kui ka laiemale avalikkusele, pakkudes väärtuslikku teavet ja praktilisi teadmisi viimistlusmaterjalide ja paigaldustööde valdkonnas.

Tunnustamine:

Oktoobris teistkordselt tunnustasime Põrandategu laureaate.

Konkursi eesmärk on tunnustada põrandakatete paigaldajaid, kes oma kvaliteetse tööga on eeskujuks teistele ning aitavad seeläbi kaasa kogu valdkonna arengule.

Osalemine valdkondlikes algatustes:

Aasta lõpus kutsuti meid osalema OSKA ehituse valdkonna töörühma. VIMPTELi esindajad panustavad oluliselt valdkonna uuringusse, mis saab valmis 2024. aasta kevadel. Osalemine sellistes algatustes võimaldab meil olla kaasarääkivaks partneriks valdkonna arengus ja tulevikuplaanide kujundamisel.

2023. aasta suvel astusime Eesti Ehitusetteõtjate Liidu liikmeks, tugevdades seeläbi koostööd kahe organisatsiooni vahel ning suurendades tähelepanu viimistlusmaterjalide ja tarnijate valdkonna oluliste probleemide lahendamisele sektoris. Liitude vahelises koostöös on võimalus suurendada teadlikkust valdkonna vajadustest, väljakutsetest ja parimatest praktikatest.

Eesti Betooniühing andis välja 2023 aastal täiendatud versiooni betoonpõrandate juhendist. Põrandakattematerjalidest tulenevad nõuded betoonpõrandale on juhendis kaasajastatud koostöös VIMPTEL-iga.

Kokkuvõtteks oli aasta 2023 täis meile olulisi sündmusi ja saavutusi. Jätkame pühendunult oma eesmärkide elluviimist ning panustame aktiivselt viimistlusmaterjalide ja paigaldustööde valdkonna arengusse ning professionaalsuse tõstmisesse.

Kommentaarid (0)


Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Dropdown

kõik artiklid

Põrandapäev nr 7, esinejad ja kava

Kutsume osalema 11. aprillil toimuvatel Põrandapäeva seminarile, mis toimub Eesti Ehitab messi raames. 11. aprillil korraldame koostöös Ehituskeskusega seitsmen
vimptel.ee

Põrandapäev 7 Ehitusakustika

Põrandapäev järjekorra nr-ga 7 toimub Tallinnas, 11. aprillil messil Eesti Ehitab. Teemaks on Ehitusakustika. Rohkem infot avaldame märtsi alguses.  
The post P
vimptel.ee

Põrandategu 2023 laureaadid

Põrandapäeva oktoobri seminaril Tallinnas anti välja Põrandategu 2023 aukirjad. Põrandategu 2023 laureaadid on meistrid Pro Põrandad OÜ-st: Indrek Petai Raiko V
vimptel.ee

Ühine seisukoht Kutseseaduse väljatöötamiskavatsusele

Eesti Ehitusettevõtjate Liit Eesti Ehitusinseneride Liit Eesti Taristuehituse Liit Eesti Kinnisvara Korrashoiu Liit Eesti Puitmajaliit Eesti Kinnisvara Hindajat
vimptel.ee

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.