Rohkema info nägemiseks:

FLAKKER OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 1162; jälgijaid - 3. Arvustusi - 4; Artikleid 4+ "Kirjuta FLAKKER OÜ kohta arvamuslugu!"

FLAKKER OÜ tegevusaruanne 2023

2023.a. moodustas müügitulu 152 945 eurot . Eelnenud perioodidel võetud kohustus antud lühiajalised omaniku laenud on käesolevaks ajaks suudetud tasuda. Juhatuse liikmetele pole tasusid makstud.

Dropdown

kõik artiklid
Avastame Leedumaad! Põnevad paigad Šiauliaist Kaunaseni 20.-22. juuni 2025 Hind: 260 eurot Leedu suuruselt teise linna Kaunasesse saab sõita ka otse, mööda kiir

Avastame Leedumaad! – 20.-22. juuni 2025

Avastame Leedumaad! Põnevad paigad Šiauliaist Kaunaseni 20.-22. juuni 2025 Hind: 260 eurot Leedu suuruselt teise linna Kaunasesse saab sõita ka otse, mööda kiirteid, kuid siis jäävad paljud põnevad paigad avastamata. Selle reisi teekond viib meid Leedu põhjaossa kaunisse Šiauliai linna. Sõidame osaliselt mööda palverändurite radasid, mis pakuvad põnevust ja uusi teadmisi. Reisi lõpus jõuamegi aga […] The post Avastame Leedumaad! – 20.-22. juuni 2025 appeared first on Flakker OÜ.

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.