Rohkema info nägemiseks:

FLEKSONT OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 6982; jälgijaid - 76. Arvustusi - 4; Artikleid 1+ "Kirjuta FLEKSONT OÜ kohta arvamuslugu!"

FLEKSONT OÜ hetkeolukord

Juba 6982 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 76 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 4,6 punktiga ja kommenteeritud 119 korda.

Tegevusaruanne 2024

Osaühing Fleksonti põhitegevus on arvuti riist- ja tarkvara ost, müük.

2024. aasta müügitulu oli 3670322 eurot, kasum oli 24185 eurot.

Osaühingus oli töötajate keskmine arv taandatuna täistööajale 7. Töötajaile maksti aasta jooksul töötasu 177392 eurot millele lisandusid sotsiaalmaksud 59344 eurot.

Juhatus koosneb kahest liikmest, juhatuse liikmetele juhtimistasu ÄS§180 alusel makstud ei ole.

Fleksont OÜ tegutseb kaubamärgi all FLEX Sülearvutikeskus, mis müüb kvaliteetseid sülearvuteid ja lisasedmeid. FLEX Sülearvutikeskusel on esindused Tallinnas ja Tartus, kus on parim väljapanek äriklassi sülearvuteid, millega kliendid saavad enne ostu tutvuda, lisaks on e-pood aadressil flex.ee. FLEX Sülearvutikeskus on suurim Lenovo äriklassi sülearvutite müüja Eestis ja on Lenovo poolt tunnustatud kõrgeima

Platinum Partner staatusega. Lisaks on Flex ametlik edasimüüja järgmisetele brändidele: Apple, Dell, HP, MSI ja Asus. Flex hangib kaupa ametlikelt maaletoojatelt, mis tagab parima võimaliku teeninduse lõppklientidele. Flexi klientidest on 80% erineva suurusega ettevõtted ja 20% eraisikud.

2024 aastal nõudlus langes ja konkurents püsis tugev, mistõttu langesid nii käive kui kasum. Juhtkond on vähendanud kulusid ja astunud erinevaid samme käibe kasvatamiseks, mis 2025 aastal aruande esitamise ajal on ennast juba tõestanud.

FLEKSONT OÜ kontaktid

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.