Rohkema info nägemiseks:

HOLDER PUIT OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 1001; jälgijaid - 6. Arvustusi - 4; Artikleid 1+ "Kirjuta HOLDER PUIT OÜ kohta arvamuslugu!"

HOLDER PUIT OÜ hetkeolukord

Juba 1001 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 6 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 3,5 punktiga aga kommenteeritud ei ole.

Strateegiline otsus: Kliendibaasi suurendada ei soovi
Juhatuse liige Aimar Ilves (25.09.2024): „Keskendume ainult olemasolevate klientide kvaliteetsele teenindusele ja suhete hoidmisele. Kliendibaasi suurendada ei planeeri.“

Tegevusaruanne 2024

OÜ Holder Puit tegeleb puidust toodete valmistamisega.

Majandusaastal oli ettevõtte müügitulu 146,2 tuhat eurot, vähenedes võrreldes eelmise aastaga 28,2 tuhat eurot.

Mööbli tootmine moodustas käibest 85,4 %.

Ettevõtte majandusaasta kasum oli 5645 eurot.

Majandusaastal investeeriti põhivarasse 7,0 tuhat eurot.

Järgmisel majandusaastal jätkatakse puidust toodete valmistamist.

HOLDER PUIT OÜ kontaktid

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.