Rohkema info nägemiseks:

REKLAAM JA MEEDIA OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 1495; jälgijaid - 9. Arvustusi - 6; Artikleid 20+ "Kirjuta REKLAAM JA MEEDIA kohta arvamuslugu!"

REKLAAM JA MEEDIA OÜ hetkeolukord

Juba 1495 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 9 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 4,5 punktiga ja kommenteeritud 2 korda.

Tegevusaruanne 2024

Osaühing Reklaam ja Meedia OÜ loodi 2001.aastal. OÜ Reklaam ja Meedia on täisteenust pakkuv reklaamiagentuur, kelle põhitegevuseks on klientide turundustegevuse ja reklaamistrateegiate väljatöötamine ning elluviimine s.h.reklaami- ning meediakampaaniate väljatöötamine, turundusmaterjalide disain ja tootmine, ürituste korraldamine. Kõik, mis puudutab kliendi toote või teenuse turustamist erinevatel turgudel.

Kliendiportfell on aastate jooksul olnud stabiilne.2024 aastal panime suurema rõhu olemasolevate klientide teenindamisele ning eksportteenuste osakaalu suurendamisele. Sel aastal käive oli stabiilne.

REKLAAM JA MEEDIA OÜ kontaktid

Koostööpartnerid

Ettevõtte suurimad koostööpartnerid

EE- Eesti

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.