Rohkema info nägemiseks:

Killu-Triin Pajumets

Ettevõtete ärimeedia ja uudisvoog

ELEMEKS OÜ tegevusaruanne 2025

Äriühingu põhitegevusalaks on elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldus. Ettevõte osutab teenuseid nii era- kui ka äriklientidele. Majandusaastal tegutses ettevõte stabiilselt ning jätkas oma põhitegevust Eesti turul. Järgmisel majandusaastal on ettevõtte eesmärk: (cid:127) laiendada teenuste mahtu, (cid:127) suurendada turuosa, (cid:127) jätkata investeeringuid tehnoloogiasse ja töötajate arengusse. Juhatuse hinnangul on Elemeks OÜ jätkuvalt tegutsev ettevõte.

Dropdown

kõik artiklid

BUILDING AUTOMATION SYSTEM OÜ tegevusaruanne 2024

Äriühingu tegevusalaks on elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldus ning automaatika riistvara installatsioon ja selle juurde kuuluv programmeerimine. Äriühing jät
ssb.ee
Äriühingu tegevusalaks on elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldus ning automaatika riistvara installatsioon ja selle juurde kuuluv programmeerimine. Äriühing jätkab oma tegevust ja loob uusi suhteid potensiaalsete klientidega nii Eestis kui välimaal.

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.