Rohkema info nägemiseks:

LEHTO SOFTWARE SERVICES OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 71; jälgijaid - 1. Arvustusi - 4; Artikleid 1+ "Kirjuta LEHTO SOFTWARE SERVICES kohta arvamuslugu!"

LEHTO SOFTWARE SERVICES OÜ hetkeolukord

Juba 71 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 1 Storybooki kasutaja. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 2,8 punktiga aga kommenteeritud ei ole.

Tegevusaruanne 2023

Lehto Software Services OÜ on asutatud aastal 2020. Ettevõtte põhitegevusalaks on Programmeerimine (EMTAK kood 62011).

Tulud, kulud ja kasum 2023. aastal osaühing müügitulu ei teeninud. Ettevõtte kahjum oli 993 eurot.

Personal

Ettevõtte juhatus on üheliikmeline. Juhatuse liikmele tasusid ei makstud.

LEHTO SOFTWARE SERVICES OÜ kontaktid

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.