Rohkema info nägemiseks:

Jaan Lott

Ettevõtete ärimeedia ja uudisvoog

FERRUM KAUBAMAJA OÜ tegevusaruanne 2024

Ferrumi ärihoone asub Kuressaare südalinnas, Raekoja platsi ääres, aadressil Tallinna tn.8. Hoone on ehitatud 2002. aastal, Alver Trummal Arhitektide projekti järgi. Hoone netopind on 1843m2. Asukoht on soodne nii autoga kui jalgsi liikujatele. 2024. aastal alustati hoone 1. ja 2. korrusel ümberkorralduste ettevalmistamisega ning sõlmiti lepingud üürnike ja ehitusettevõttega. 2. korrusel kolib ringi Rahva Raamat, Ferrumi Galerii suletakse ja Meestekas kolib 1. korrusele ning uue tulijana avab 2025 aprillis uksed Sinsay kauplus. Üürilepingud lõpetati Lauma pesupoe ja Öis lillepoega.

Dropdown

kõik artiklid

LOTT JA POJAD OÜ tegevusaruanne 2024

OÜ Lott ja Pojad peamine tegevusvaldkond on kinnisvara üürimine ja konsultatsiooniteenused.  Aruandeaastal jätkus koostöö Astri Grupi ettevõtetega, Ferrum Kauba
ssb.ee
OÜ Lott ja Pojad peamine tegevusvaldkond on kinnisvara üürimine ja konsultatsiooniteenused. Aruandeaastal jätkus koostöö Astri Grupi ettevõtetega, Ferrum Kaubamaja OÜ-ga ning Tallinnas T1 äri- ja kaubandushoonega. Aruandeaasta käive moodustus erinevatele kaubanduskeskusele osutatud kinnisvaraalasest konsultatsioonist ning oma kinnisvara üüritulust. Ettevõte osutab ka kinnistute haldusega seotud teenuseid, sealhulgas niitmine, kaeve- ja tõstetööd Abruka saarel. 2024. aastal ühineti tütarettevõtte Naturama OÜ-ga, kes tegeles pillirookõrte tootmisega.

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.