Rohkema info nägemiseks:

Anton Norbak-Nurmbah

Ettevõtete finantsid ja varad
Ettevõtete kuu keskmine käive EUR, kasumimarginaal 0%, prognooskäive 2026 . Kinnisvara seisuga...

Prognooskäive 2026

2755 €

Väheneb 33 % võrra
võrreldes eelmise aastaga

Kuu keskmine käive kokku

230 €

Vaba krediit: Puudub

Kogukasumid 2026

-865 €

Jaotamata kasumid:
-242 € (28 %)
Puhaskasumid:
-623 € (72 %)

Bilansimaht 2026 kokku

10 167 €

Kasumimarginaal 2026

0 %
100 %

0%

1 € lühiajaliste kohustuste
katteks varasid

6,42 €

Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Sõle tn 56 korteriühistu reg.nr 80136699, mille täiendav nimi on Korteriühistu Sõle 56 moodustati 2000. aastal. KÜ tegutseb iseseisva juriidilise isikuna. Ühistu eesmärgiks on Tallinnas, ...