Rohkema info nägemiseks:

Aivar Saarine

Ettevõtete ärimeedia ja uudisvoog

RÄPINA VALD, RÄPINA LINN, VÕHANDU TN 39 KORTERIÜHISTU tegevusaruanne 2023

Korteriühistu Võhandu tn.39 on registreeritud 12.01.2018 a vastavalt riigi poolt vastuvõetud korteriomandi- ja korteriühistuseadusele. KÜ tööd korraldab lepinguline haldaja AS Revekor. 2023 .a. KÜ võlgnevused AS Revekor ees on summas 163 €. 2023.a. Tehti jooksvaid remonttöid summas 363 €. 2023.a. Töölepinguga töötavaid isikuid korteriühistus ei ole. 2023.a. juhatuse liikmed töötasu ei saanud. 2024 a. Suuremaid remont-ja parendustöid planeeritud ei ole.

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.