Rohkema info nägemiseks:

EESTI PIIRIVALVE OHVITSERIDE KOGU MTÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 1356; jälgijaid - 3. Arvustusi - 0; Artikleid 0 "Kirjuta EESTI PIIRIVALVE OHVITSERIDE kohta arvamuslugu!"

EESTI PIIRIVALVE OHVITSERIDE KOGU MTÜ hetkeolukord

Juba 1356 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 3 Storybooki kasutajat. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.

Tegevusaruanne 2024

Eesti Piirivalve Ohvitseride Kogu taasasutati 22. juunil 1993. aastal sõjaeelse põhikirja alusel ning selle esimeheks valiti taasloodud Eesti piirivalve esimene ülem Andrus Öövel. Põhiliseks ülesandeks 90. aastatel oli piirivalve ohvitseride maailmavaate ühtlustamine, Eesti Vabariigi ajaloo ja Vabadussõja pärandi tundmaõppimine läbi tähtpäevade tähistamise, isamaalise kasvatuse loengute tsüklite ning praktiliste õppuste.

2024. aasta lõpus kuulus Eesti Piirivalve Ohvitseride Kogu ridadesse 65 liiget. Läbi aegade on ohvitseride kogu eesmärgiks ja põhitegevuseks olnud oma liikmete eetiline kasvatamine ja isamaalise missioonitunde arendamine ning Eesti ohvitseride liitmine ühtseks isamaaliseks pereks.

Tänasel Eesti Piirivalve Ohvitseride Kogul on välja kujunenud kindlad traditsioonid, mida järgiti ka 2024. aastal.

Ühingu liikmetele ja liikmete osavõtul korraldati 2024. aastal erinevaid üritusi – toimusid kohtumised PPA juhtkonnaga, Eesti Piirivalve

Ohvitseride Kogu liikmed võtsid aktiivselt osa riiklike tähtpäevade tähistamisest (Eesti Vabariigi aastapäev, Võidupüha jt) ning osaleti riiklike mälestuspäevade tähistamisel mälestuspärgade asetamisega. Veebruaris tähistati ühise koosviibimisega kogu 101. aastapäeva ning osaleti hukkunud piirivalvurite mälestusüritusel Varnjas. 9. mail saadi traditsiooniliselt kokku Metsakalmistul kolonel Johan Saare haual, kus meenutati ka teisi lahkunud ohvitsere. 14. mail osaleti Äksi kalmistul pidulikul mälestustseremoonial avaldamaks austust Eesti kutselise piirivalve ülesehitajale kindralmajor Ants Kurvitsale ning tähistamaks ühtlasi tema 137. sünniaastapäeva. Augustis toimus kogu liikmete väljasõit idapiirile, kus tutvuti tänase piirivalvamise korraldusega ning külastati Kaitseliidu piirikaitse malevkonda. Novembris tähistati Piirivalve 102. aastapäeva ning anti välja aateohvitseri „Rändkotkas“.

Eesti Piirivalve Ohvitseride Kogu on jätkuvalt tegutsev organisatsioon ja jätkab põhikirjalist tegevust.

EPOK juhatuse liikmed

Helen Neider-Veerme

Aivar Lõhmus

Mati Terve

Heiki Suomalainen

Viljar Kärk

EESTI PIIRIVALVE OHVITSERIDE KOGU MTÜ kontaktid

Koostööpartnerid

Ettevõtte suurimad koostööpartnerid

EE- Eesti

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.