VÕRU PÄEVAKESKUSE ÜHING MTÜ
Tegevuslugu
Ettevōtte juhtkond, meeskond ja kontaktid
VÕRU PÄEVAKESKUSE ÜHING MTÜ hetkeolukord
Juba 300 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 3 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 4,5 punktiga ja kommenteeritud 2 korda.
Tegevusaruanne 2023
Võru Päevakeskuse Ühingus pakutavad teenused ja tegevused:
Võru Päevakeskuse Ühing pakub igapäevaelu toetamise teenust 30-le Võru linna ja maakonna täisealistele psüühilise erivajadusega inimestele ja toetatud elamise teenust 5-le inimesele.
Võru Päevakeskuse Ühingu poolt osutatavate erihoolekandeteenuste Sotsiaalkindlustusameti eraldised aastal 2023, oli 83730,00 eurot.
Kohaliku omavalitsuse eraldised oli summas 11814,00 eurot. Tööjõukuludeks maksti 55710,00 eurot.
Võru Päevakeskuse Ühingut juhib kolmeliikmeline juhatus. Põhikohaga töötas Päevakeskuses kolm tegevusjuhendajat ja puhastusteenindaja.
Lepingulisi töötajaid oli kaks - muusika tegevuse juhendaja ja treener kehalise treeningu alal.
Võru Päevakeskuse Ühing oli praktikakohaks ühele tegevusjuhendaja eriala õppurile Valgamaa Kutseõppekeskus ja ühele õppurile Võrumaa
Haridus- ja Tehnoloogia- keskusest.
Päevakeskuse tegevusjuhendajad osalesid erinevatel koolitustel veebi teel.
Võru Päevakeskuse Ühing osutab kahte erihoolekandeteenust, igapäevaelu toetamise- ja toetatud elamise teenust, mille tegevuse aluseks on
Sotsiaalkindlustusameti poolt suunatud isikutele igapäevaelu toetamise ja arengu tagamine. Päevakeskus pakkus erinevaid huvitegevusi , mille vahel isik sai valida. Tegevuste toimumise ajakava oli nähtav Päevakeskuse kodulehel, teadete tahvlil, lisaks sai infot jagatud telefoni teel ja vajadusel isiklikult paberkandjal.
Igapäevaelu toetamise teenuse raames toimus igapäevaelu põhioskuste õpetamine - aja planeerimine, riietumine, enese eest hoolitsemine, eelarve planeerimine, kaupluse külastamine, kauba valimine, ostude sooritamine, erinevate ametiasutuste külastamine. Tegevused klientidega toimusid grupis ja individuaalselt.
Motoorsete oskuste arendamiseks toimusid muusikaring, liikumismängud, võimlemine, jalutuskäigud. Võru Päevakeskuse Ühingu inimeste osaluse protsent 2023. aasta jooksul pakutavates tegevustes oli muusika 70% ja kehaline treening 30% .
Sotsiaalsete oskuste arendamist toetasid vestlusringid, kontakti loomist kaaslasega, viisakas käitumine, ühistranspordi kasutamine, erinevate tähtpäevade tähistamised, ühisüritused ja väljasõidud. . Lisaks suvised matkad, kohvikute külastused. 3- päevane suvelaager Vaskna
Turismitalus Võrumaal ning ühised väljasõidud Tallinn Lennusadam ja Kadrioru külastus, Viljandi XIV Erivajadustega inimeste laulu- ja tantsupidu „ Helisev Maa“. Inimeste osaluse protsent 2023a. jooksul pakutavates tegevustes oli 85%
Kognitiivsete oskuste arendamiseks toimusid mälu ja mõtlemist arendavad tegevused, regulaarselt viktoriinid ja igakuised klientide üldkoosolekud. Inimeste osaluse protsent tegevustes 2023 aasta jooksul oli 35%.
Loovust ja käelist tegevust arendavad tegevused – erinevate tehnikate ja vahendite kasutamine. Inimeste osaluse protsent 2023. aasta jooksul pakutavates tegevustes oli 55%.
Toetatud elamise teenusel juhendati ja abistati teenuse saajaid nende eluruumide korrashoiul, ametiasutustes asjaajamisel, maksude õigeaegsel maksmisel ja eluks vajalike toimingute tegemisel.
VÕRU PÄEVAKESKUSE ÜHING MTÜ kontaktid
Ettevõtte suurimad koostööpartnerid
Lisa uus koostööpartner
Dropdown
Esita kaebus
Vali kommentaari tunnus, mida arvad, et see sisaldab:
Soovid teatada sobimatust kommentaarist.
Kas oled kindel?
Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?