Rohkema info nägemiseks:

NĂ•O VALD, TĂ•RAVERE ALEVIK, OBSERVATOORIUMI TN 5 KORTERIĂśHISTU

Ă„rimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 254; jälgijaid - 0. Arvustusi - 0; Artikleid 0 "Kirjuta NÕO VALD, TÕRAVERE kohta arvamuslugu!"

NĂ•O VALD, TĂ•RAVERE ALEVIK, OBSERVATOORIUMI TN 5 KORTERIĂśHISTU hetkeolukord

Juba 254 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.

Tegevusaruanne 2022

Nõo vald, Tõravere alevik, Observatooriumi tn 5 korteriühistu peamiseks tegevuseks on nimes märgitud aadressil paikneva korterelamu ühine majandamine ning kommunaalteenuste vahendamine ühistu liikmetele. Lisaks vahendab ühistu prügiveo teenust naaberühistule ning õuehooldusteenust ja naaberkinnistutele. Korteriühistus on 35 korteriomandit, kõigil neist on üldkoosolekul 1 hääl.

2022. aastal jõudis lõpule hoone tervikrekonstrueerimine, mille käigus vahetati välja katus, rõdud ja aknad, soojustati seinad, vahetati kütte- ja veetorud ja ehitati uus ventilatsioonisüsteem. Poole kuludest kattis KredEx, teise poole katteks võttis ühistu KredEx-i käendusel pangast laenu, mis tuleb tagastada 30. maiks 2041. Laenu lõplikuks summaks kujunes 437 805 eurot. Lisaks laenu põhiosale tuleb tasuda intressid ning

KredEx-i tagatistasud. 2022. aasta lõpu seisuga oli laenu intressimäär 5,014%. Kaks korterit tagastasid oma laenuosa ning makseid jätkab 32 korterit.

26. aprillil leidis aset korteriomanike üldkoosolek, kus senise kolmeliikmelise juhatuse asemel valiti ametisse kaheliikmeline. Koosolek otsustas koguda remonditööde reservi neljal suvekuul 1,00 eurot ning ülejäänud kuudel 0,50 eurot ruutmeetrilt, laenumaksete katteks mõeldud reservi maksed jätta aga endiselt 2,10 eurole ning hooldustasud 0,30 eurole ruutmeetrilt.

2. oktoobril toimunud üldkoosolekul võeti vastu otsus renoveerida trepikojad, valgustus ning elektrikilbid. Tööde teostamist alustas Täpiline OÜ novembris, tööd jätkuvad 2023. aastal. Tööde rahastuseks on plaanis 2023. aasta jooksul koguda täiendavalt 27 eurot ruutmeetrilt.

Samal koosoleku otsusega värvati oktoobris tööle uus koristaja, kelle tööülesanneteks on lisaks esimese korruse trepikoja iganädalasele koristamisele puhastada kord kuus ka ülejäänud korruste trepikodasid.

Korteriühistu heaks jätkasid tööd majahoidja ning raamatupidaja.

Veega varustab jätkuvalt AS Emajõe Veevärk, soojusega SW Energia OÜ, elektrit ostetakse Eesti Energia AS-ilt, prügi veab ära Ragn-Sells AS ning kaks konteinerit on renditud Eesti Keskkonnateenused AS-ilt. Lifti hooldab AS Eesti Otis. Hoone on kindlustatud Salva Kindlustuse AS-is. 2.

oktoobri koosoleku otsusega on majal renditud porivaibad, mida vahetab Elis Textile Service AS.

Kulude ja tulude arvestuseks, arvete koostamiseks, raamatupidamiseks ning omavaheliseks suhtluseks kasutab ĂĽhistu veebiteenust Korto.

NĂ•O VALD, TĂ•RAVERE ALEVIK, OBSERVATOORIUMI TN 5 KORTERIĂśHISTU kontaktid

Koostööpartnerid

Ettevõtte suurimad koostööpartnerid

EE- Eesti

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.