Rohkema info nägemiseks:

JĂ•GEVAMAA TUGIKESKUS MTĂś

Ă„rimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 265; jälgijaid - 1. Arvustusi - 0; Artikleid 0 "Kirjuta JÕGEVAMAA TUGIKESKUS MTÜ kohta arvamuslugu!"

JĂ•GEVAMAA TUGIKESKUS MTĂś hetkeolukord

Juba 265 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 1 Storybooki kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.

Tegevusaruanne 2022

MTÜ Jõgevamaa Tugikeskus

Tegevusaruanne 2022

MTÜ Jõgevamaa Tugikeskus on loodud 2002.a lõpul. Jõgevamaa Tugikeskuse põhikirjalisteks eesmärkideks on: toimetulekuraskustega isikutele võimalikult iseseisvama elu võimaldamine; 1.

toimetulekuraskustega isikute nõustamine, juhendamine ja toetamine.

2.

2022. aastal peamised tegevussuunad keskendusid tugiisikute toetamisele ja Jõgevamaa sotsiaalvaldkonna erinevate osapoolte koostöösse panustamisele. Alustasime kahe

Leader-programmi toetuse abil teoks saava projekti elluviimist: Jõgeva valla lapsevanematele vanemlike oskuste edendamiseks koolitustsükli läbiviimine ning arendustegevused Jõgeva valla haridus- ja sotsiaalvaldkonna tegijate koostöö arendamiseks ja tõhustamiseks. Jõgevamaa Puuetega

Inimeste Koja ja HMN toetuse abil koolitati Jõgeva vallas tegutsevaid tugiisikuid ja lapsehoidjaid, hoidmaks nende pädevust ning meeskonnavaimu. Läbi viidi üks kovisioon, üks supervision ning esmaabi tasemekoolitus 10-le inimesele.

Ühingu tegevuse ja erinevate projektide planeerimisel lähtutakse maakonna sotsiaalhoolekande arengukavast ning kohalike omavalitsuste vastavatest arengukavadest piirkondlike projektide teostamisel.

Ühingu tööd korraldas kolmeliikmeline juhatus: Jana Pärn, Helika Sõber ja juhatuse esimees Kaire

Kaasik. Ăśhingu revidendiks oli Eve Tepaskent.

2022.a. lõpul oli ühingul 7 liiget.

Juhatuse koosolekud on toimunud vastavalt jooksvate kĂĽsimuste lahendamise vajadusele. Ăśhingu ĂĽldkoosolekud toimusid aprillis ja septembris.

Jõgevamaa Tugikeskus teeb koostööd Jõgeva maakonna kohalike omavalitsustega (erinevate koolitusvajaduste väljaselgitamine ning finantsvahendite taotlemine; koostööprojektide elluviimine).

Jõgevamaa Tugikeskus on väike ühing. Meie liikmed on väga aktiivsed ja osalevad paljudel sotsiaalvaldkonda laiemalt puudutavatel üritustel sõltuvalt oma erialasest tegevusest.

JĂ•GEVAMAA TUGIKESKUS MTĂś kontaktid

Koostööpartnerid

Ettevõtte suurimad koostööpartnerid

EE- Eesti

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.