Rohkema info nägemiseks:

NAISKOOR MEELIKA MTÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 446; jälgijaid - 2. Arvustusi - 0; Artikleid 0 "Kirjuta NAISKOOR MEELIKA MTÜ kohta arvamuslugu!"

NAISKOOR MEELIKA MTÜ hetkeolukord

Juba 446 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 2 Storybooki kasutajat. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.

Tegevusaruanne 2025

Naiskoor Meelika on alates 1978. aastast Kose vallas tegutsev naiskoor. MTÜ Naiskoor Meelika registreeriti mittetulundusühingute ja sihtasutuste registris 2006. aasta märtsis. MTÜ põhitegevuseks on naiskoorilaulu edendamine (EMTAK kood 94995). MTÜ tegevust juhib kolmeliikmeline juhatus, kelle tööd 2025. aastal ei tasustatud.

2025. aasta esimesel poolaastal oli peamises fookuses valmistumine XXVIII üldlaulupeoks. Lisaks repertuaari omandamisele osaleti laulupeo piirkondlikes eelproovides ning ettelaulmistel 11. jaanuaril ja 7. aprillil. Mõlemad ettelaulmised olid edukad ning koor osales ühe Kose valla esinduskollektiivina 5.– 6. juulil toimunud XXVIII laulu- ja XXI tantsupeol „Iseoma“.

2025. aasta alguses nomineeriti naiskoor Meelika nii Eesti Kooriühingu aastapreemiale kategoorias „Aasta koor - panus kohalikku kultuuriruumi“ kui ka Eesti Naislaulu Seltsi aastapreemiale kategoorias „Aasta naiskoor 2024 - panuse eest kohalikku kultuuriruumi“. Nominatsioonide tulemusena osaleti 8. veebruaril Estonia kontserdisaalis toimunud Eesti Kooriühingu aastagalal ning esineti 8. märtsil Türi kirikus toimunud Eesti

Naislaulu Seltsi aastapreemiate kontserdil „Sina oled kullatera“.

10. mail esines koor Kose valla traditsioonilisel kevadlaadal „Kose kutsub külla“. 11. juunil anti Ravila mõisas kevadhooaega lõpetav kontsert „Häälestus suveks“.

Sügishooaega alustati 2025. aastal juba augusti alguses, mil naiskoor Meelika lauljad osalesid Kose-Uuemõisa Arendamise Seltsi poolt korraldatud etenduses „Ajarännak Kose-Uuemõisa mõisaaega“.

Septembris ja oktoobris keskenduti uue repertuaari omandamisele, eesmärgiga osaleda Eesti Naislaulu Seltsi poolt korraldatud Veljo Tormise 95. sünniaastapäevale pühendatud kontserdil „KODU/ MAA/ LAUL“, mis toimus 26. oktoobril Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kontserdi- ja teatrimaja suures saalis.

23. novembril korraldas Meelika Kose-Uuemõisa külakeskuses traditsioonilise advendiootuse kontserdi kohalikule kogukonnale. 30. novembril esineti esimese advendi kontsert-jumalateenistusel Kose kirikus. Teisel advendipühapäeval osales koor Paide Püha Risti kirikus toimunud Eesti

Naislaulu Seltsi advendikontserdil „Jõuluaeg südames“.

Aasta lõpetas 16. detsembril toimunud esinemine Valkla Südamekodus, mis oli pühendatud naiskoor Meelika asutaja ja kauaaegse dirigendi

Viive Kübara 90. juubelisünnipäeva tähistamisele.

2025. aasta lõpu seisuga oli MTÜ Naiskoor Meelika koosseisus 32 liiget.

NAISKOOR MEELIKA MTÜ kontaktid

Koostööpartnerid

Ettevõtte suurimad koostööpartnerid

EE- Eesti

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.