TELLUS MTÜ
Tegevuslugu
Ettevōtte juhtkond, meeskond ja kontaktid
TELLUS MTÜ hetkeolukord
Juba 107 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.
Tegevusaruanne 2023
MTÜ Tellus on vabatahtlikkuse alusel ühinenud isikute iseseisev kasumit mitte taotlev organisatsioon, mis asutati 31. jaanuaril 2017.
MTÜ Tellus eesmärk on laste, noorte ja täiskasvanute praktiliste oskuste ja teadmiste suurendamine loodumaastikel liikumisel; ühiskonna loodus- ja keskkonnateadlikkuse tõstmine; loodussäästlike hoiakute kujundamine; säästvat arengut toetavate tegevuste propageerimine; võimaluste loomine haridusasutuste õpilastele osalemiseks erinevates loodushariduslikes programmides; teaduse populariseerimine erinevas vanuses teadushuviliste hulgas; koostöö haridusasutustega, omavalitsustega, ettevõtjate ja teiste organisatsioonidega.
31.12.2023 seisuga on MTÜ Tellus juhatus 2-liikmeline.
2023. aasta prioriteetsemad tegevused olid: 1) koostöö haridusasutustega - keskkonnateadlikkuse programmi raames projektide kirjutamine ja juhtimine lasteaia koolieelikute laste ning põhikooli I, II ja III astme õpilaste osalemiseks 2023/24. õppeaastal keskkonna- ja loodushariduslikes õppeprogrammides. Sellega loodi võimalused haridusasutuste õpilastele osalemiseks erinevates loodushariduslikes programmides, mille läbi toimub ühiskonna loodus- ja keskkonnateadlikkuse tõstmine, loodussäästlike hoiakute kujundamine ja säästvat arengut toetavate tegevuste propageerimine; 2) osalemine loodus- ja keskkonnakaitselistes tegevustes: vabatahtlik töö - erinevate koosluste ja elupaikade taastamine ning hooldamine (lendorava talgud Alutagusel; Jänijõe vooluvetetalgud; Koiva, Hanikatsi ja Kihnu puisniidutalgud; Kesselaiu loopealsete talgud puisniidutalgud,
Rammu saare kukemarjanõmme talgud ja paisude rajamine Pääsküla raba taastamiseks).
3) osalemine ELF-i naftareostuse vabatahtlike grupijuhtide koolitusel Vormsil.
2024. aasta tegevuste peamised suunad on: 1) koostöö haridusasutustega - keskkonnateadlikkuse programmi raames projektide kirjutamine ja juhtimine põhikooli I, II ja III astme õpilaste osalemiseks 2024/25. õppeaastal keskkonna- ja loodushariduslikes õppeprogrammides. Sellega luuakse võimalused haridusasutuste õpilastele osalemiseks erinevates loodushariduslikes programmides, mille läbi toimub ühiskonna loodus- ja keskkonnateadlikkuse tõstmine, loodussäästlike hoiakute kujundamine ja säästvat arengut toetavate tegevuste propageerimine; 2) võtta vabatahtlikuna osa nii ELFi kui ka muude ühingute/asutuste korraldatavatest loodus- ja keskkonnakaitselistest tegevustest; 3) osalemine erinevatel talgutel.
TELLUS MTÜ kontaktid
Ettevõtte suurimad koostööpartnerid
Lisa uus koostööpartner
Dropdown
Esita kaebus
Vali kommentaari tunnus, mida arvad, et see sisaldab:
Soovid teatada sobimatust kommentaarist.
Kas oled kindel?
Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?