HEA HARIDUSKORRALDUS MTÜ
Tegevuslugu
Ettevōtte juhtkond, meeskond ja kontaktid
HEA HARIDUSKORRALDUS MTÜ hetkeolukord
Juba 225 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.
Tegevusaruanne 2024
09.2023-12.2024
MTÜ Hea hariduskorralduse eesmärk on toetada ja inspireerida kohalikke omavalitsusi ning haridusasutusi kvaliteetse hariduskorralduse loomisel. Hea hariduskorraldus on valmis koostama arengukavasid, nõustama, koolitama ning koostama hinnaguid ja analüüse hariduskorralduse küsimustes.
Mittetulundusühingu liikmetel Marika Saarel ja Triin Kaaveril on pikaajaline kogemus haridusvaldkonnas tegutsemisel.
Aastal 2023 alustati ettevõtmisega muude tegevuste kõrvalt, kuid 2024. aasta alguses oli selge, et heale hariduskorraldusele tuleb rohkem aega võtta ning 2024. aasta sügisel tekkis vajadus ka hariduskorralduse assistendi palkamiseks.
2024.aasta oli mittetulundusühingule esimene tegutsemisaasta ning kiire vajadus personali palkamiseks lõi olukorra, kus kulud ületasid tulusid. Lisaks on mitmed projektid pikaajalised ning projektide eest tasumine ei pruugi toimuda samal majandusaastal.
Aastal 2025 on juba näha MTÜle laekumiste suurenemist olemasolevate kokkulepete põhjal ning eesmärk on järgmisel aastal saada netovara positiivseks.
2023. ja 2024. aasta olulisemateks projektideks olid haridusvõrgu analüüsid, koolide arengukavad, Tartumaa haridusjuhtide arenguprogramm, huvitegevuse ja kultuuriteenuste teenusmudeli prototüübi loomine.
HEA HARIDUSKORRALDUS MTÜ kontaktid
Ettevõtte suurimad koostööpartnerid
Lisa uus koostööpartner
Dropdown
Esita kaebus
Vali kommentaari tunnus, mida arvad, et see sisaldab:
Soovid teatada sobimatust kommentaarist.
Kas oled kindel?
Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?