TEATER PRELEKTRON MTÜ
Tegevuslugu
Ettevōtte juhtkond, meeskond ja kontaktid
TEATER PRELEKTRON MTÜ hetkeolukord
Juba 190 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 1 Storybooki kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.
Tegevusaruanne 2024
MTÜ teater Prelektron on asutatud 27.02.2024 Tartus. Teater tegutseb projektiteatrina ning ühingusse kuulub 2 liiget: Kristiina Metsanurk ja
Kaidar Kängsepp.
2024. aastal alustati esimese lavastuse ettevalmistamist. Lutz Hübneri ja Sarah Nemitzi näidend "Raev" (Aussetzer) on eesti keelde tõlgitud
Mihkel Seedri poolt. Teater Prelektron toob lavastuse välja nime all "Väljalangeja", lavastaja Ülle Sillamäe, kunstnik Silver Vahtre. 2024. aastal saadi Eesti Teatri Agentuuri kaudu luba lavastus välja tuua ning Eesti Kultuurkapitalilt saadi lavastuse väljatoomiseks ka toetust. Aasta lõpus alustati proovidega.
2025. aastal tuleb lavastus välja Tartus Laulupeomuuseumis, kus seda mängitakse 7 korda, samuti on plaanis hakata lavastusega käima ringi mööda Eesti kultuurimaju ja koole.
MTÜ liikmed tegutsevad teatris näitlejatena ning 2024. aastal oma tegevuse eest tasu ei saanud. Liikmed maksavad ühingule ka liikmemaksu.
MTÜ teater Prelektron on jätkuvalt tegutsev.
TEATER PRELEKTRON MTÜ kontaktid
Ettevõtte suurimad koostööpartnerid
Lisa uus koostööpartner
Dropdown
Esita kaebus
Vali kommentaari tunnus, mida arvad, et see sisaldab:
Soovid teatada sobimatust kommentaarist.
Kas oled kindel?
Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?