HEATEGEVUSFOND TAASTÕUSMINE SA
Tegevuslugu
Ettevōtte juhtkond, meeskond ja kontaktid
HEATEGEVUSFOND TAASTÕUSMINE SA hetkeolukord
Juba 425 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 2 Storybooki kasutajat. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.
Tegevusaruanne 2023
Sihtasutuse Heategevusfond Taastõusmine põhitegevuseks 2023. aastal on sotsiaalse abi osutamine vallasemadele, pensionäridele, vanematetalastele, isikutele, kes kannavad vabaduskaotuslikku karistust ja kinnipidamisasutustest vabanenutele ja nende perekondadele ning kuriteoohvriks langenud isikutele. Samuti AIDS-i haigetele, alkohoolse, narkootilise ja toksikomaania sõltuvusega isikutele.
Sihtasutuse Heategevusfond Taastõusmine keskmine töötajate arv majandusaastal oli 1 inimene. Sihtasutuse Heategevusfond Taastõusmine juhatuse töötasud moodustasid majandusaastal kokku tööjõu kulu 8 795 euros. Samuti tööd teostasid vabatahtlikud abilised.
SA Heategevusfond Taastõusmine pakub narkootilise- ja alkohoolse sõltuvusega isikutele võimaluse läbida vabatahtlik ja tasuta 1-aastane taastuskuur Piibli väärtuste alusel sõltuvusest vabanemiseks Heategevusfondi Taastuskeskuses.
Heategevusfond üürib kaks talu taastuskuuri läbiviimise jaoks Ida-Viru maakonnas Viru-Nigula vallas Koogu külas ja Järvamaal Albu vallas
Orgmetsa külas, ja üürib poodi Aseris, kus müüakse osa humanitaarabina saadud asjadest.
Samuti Heategevusfond annab tasuta humanitaarabina saadud asjad vallasemadele, pensionäridele ja teistele sotsiaalse abi vajavatele isikutele. Humanitaarabi (kasutatud riided ja mööbel) saame meie sõpradelt ja kristlikelt misjoneilt Norrast. Vahendeid oma tegevuse läbiviimiseks Heategevusfond saab eraisikute ja organisatsioonide vabatahtlikest annetustest ning kasutatud riiete ja mööbli müügist.
Taastuskeskuste metoodikale kuulub isiku viibimine taastuskeskuse talu territooriumil 1 aasta jooksul, igapäevane füüsiline töö ja range elu- ja töödistsipliin.
Taastusravi tulemusena taastuskeskuse kliendid saavad vabaks narkosõltuvusest ja omandavad head enesedistsipliini- ja tööoskused. Nad saavad täisväärtuslikeks ühiskonna liikmeteks ja maksumaksjateks (enne taastusravi on nende elustiil varastamine ja teised kriminaalteod).
Taastuskuuri meetodid: 1. Tervislik eluviis talus, 2. Tööteraapia, 3. Sporditeraapia, 4. Eludistsipliin, 5. isiku vaimne taastumine.
2023. aasta jooksul abi saamiseks Heategevusfondi poole pöördusid 51 inimest, nendest 6 inimest läbisid taastuskuuri täielikus mahus.
Tööteraapia hõlmab Heategevusfondi Taastuskeskuste eluruumide, sanitaarruumide ja tehniliste ruumide heakorda ja remonti. Taastuskuuri läbivad isikud õpivad, kuidas ennast varustama juurviljadega, puuviljadega ja lihaga. Heategevusfondi Taastuskeskustes on 12 hektarit maad, osa sellest kasutatakse kartuli, porgandi, punapeedi, kapsa ja teiste juurviljade ja puuviljade kasvatamiseks. Heategevusfondi Taastuskeskustes
Taastuskuuri läbivad isikud kasvatavad kodujäneseid, lambaid, kitsi ja kodulinde: hanesid, parte, kanu, vutte ja kalkuneid.
Heategevusfondi Taastuskeskuses on väike mesila. Mesindus varustab Taastuskuuri läbivaid isikuid mee ja teiste tervisliku ainetega, nagu: proopolis, õietolm jne.
HEATEGEVUSFOND TAASTÕUSMINE SA kontaktid
Ettevõtte suurimad koostööpartnerid
Lisa uus koostööpartner
Dropdown
Esita kaebus
Vali kommentaari tunnus, mida arvad, et see sisaldab:
Soovid teatada sobimatust kommentaarist.
Kas oled kindel?
Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?