CLUBBY OÜ current status
This company's branding has already reached 2,036 peopleand his is followed by 16 Storybook users.On average, the company has been rated 3.8 points.but there is no comment.
Tegevusaruanne 2025
2025. aastal jätkas Osaühing Clubby oma põhitegevusena mööbli otseimporti Itaalia tootjatelt ning selle müüki. Täiendava tegevusena pakuti sisekujundusteenuseid ning köökide ja elutubade projekteerimist, mis toetas jätkuvalt mööbli müüki ja kliendisuhete arengut. Ettevõte keskendus tegevuse tõhustamisele ning olemasoleva struktuuri kohandamisele vastavalt turu nõudlusele.
Aruandeaasta jooksul pöörati tähelepanu kulude kontrollile ja protsesside optimeerimisele. Müügitegevus toimus stabiilselt, kuigi mööblituru üldine nõudlus püsis tagasihoidlik. Ettevõte jätkas koostööd Itaalia tootjatega ning hoidis fookust kvaliteetsete ja eritellimusel põhinevate lahenduste pakkumisel.
Müügitulu 2025. aastal oli 100 778 eurot, mis oli väiksem kui 2024. aasta 137 725 euro suurune tulemus. Müügitulu langus oli seotud üldise majanduskeskkonna ja mööblisektori nõudluse vähenemisega. Samal ajal jätkati tegevuskulude hoidmist kontrolli all, kuid madalam müügimaht avaldas negatiivset mõju kasumlikkusele.
Aruandeaasta lõppes 11 274,85 euro suuruse kasumiga (2024. aastal teeniti kasumit 10 034 eurot). Ettevõte jätkab 2026. aastal tegevuse ümberkorraldamist ja ärimudeli täiendamist eesmärgiga parandada müügimahtu ja taastada kasumlikkus.
Comments (0)