BALTI BUSSI GRUPP AS current status
This company's branding has already reached 4,374 peopleand his is followed by 36 Storybook users.On average, the company has been rated 4.8 points.but there is no comment.
Tegevusaruanne 2025
AS BALTI BUSSI GRUPP
TEGEVUSARUANNE
AS BALTI BUSSI GRUPP põhitegevusalaks on autobusside ning mootorsõidukite ost, müük ja vahendus.Kõrvalharudena pakume autobussidele remontteenust koos vajaminevate varuosade ning tarvikutega. Varuosi, esi-, külje- ning ukseklaase, keredetaile, istmekangast ja muid tarvikuid pakume nii jae- kui hulgimüügina. Kahepoolse lepete tulemusena pakume Eestis Pilkington Automotive toodangut.
2005.a. sõlmiti pikaajaline tarneleping Tsehhi Vabariigi bussitootmisfirmaga SOR Libchavy uute autobusside SOR tarnimiseks Baltikumi.
Koostöö on jätkuv.
Koostöö jätkub ka Läti ettevõttega, kes teostab busside pealisehitust.
Lisaks pakume Slovakkias ja Türgis valmistatud IVECO alusvankrile ehitatatud autobusse.
Kasutatud autobusside (esmasest registreerimisest 10 ja vähem aastat) müük on jätkuvalt languses. Jätkuvad takistused bussitootjate tootmistes koos tehaste sulgemiste ja ümber paigutamistega soosivad trende busside hindade kallinemisel. Euroopa ebakindlus ja jätkuv inflatsioon pärsib jätkuvalt kasutatud busside müüki..
Jätkuvalt pakume autobussidele nii uusi kui kasutatud varuosi, remonditeenust ning esiklaasivahetusi kõikidele bussimarkidele.
Oleme püüdnud hoida laos enimküsitud ning –vajaminevaid esiklaase ning varuosi .
19.01.2025 kanti äriregistrisse jagunemine.Vastavalt 31.10.2024 tõestatud jagunemiskavale toimus aksiaselts Balti Bussi Grupp jagunemine eraldumise teel, mille käigus andis jagunev ühing osa oma varast üle jagunemisel asutatavale äriühingule KKN Capital OÜ.
Finantssuhtarvud 2025 2024
Müügitulu 2 041 612 6 917 700
Puhaskasum 262 463 649 226
Puhasrentaablus 12,86% 9,38%
Lühiajaliste kohustuste kattekordaja 56,85 36,61 varade puhasrentaablus 5,68 % 9% 2025.a. lõpuks on as BALTI BUSSI GRUPP töötajate arv 8.
Juhatuse liikmetasu ei maksta.
2026. aastal kaubanduslik tegevus jätkub.
Juhatuse hinnang: Globaalne olukord ja pidev ebakindlus uute regulatsioonide ees on meie tunnetusel viinud klientide investeeringud uutesse bussidesse madalale tasemele ning ollakse ootuses kuni olukord stabiliseerub nii meie regioonis kui ka globaalselt.
Seoses riigihangete vähesusega on tunduvalt langenus uute busside müük, mis loodetakse tõusu teele viia 2026 ja 2027 majandusaastal läbiviidavate hangetega.
Praegused trendid tunduvad jätkuvat seoses uute regulatsioonide, hindade kasvuga ning ebastabiilse geopoliitilise olukorra tõttu.
.
Comments (0)