TALLINNA LENNUJAAM AS: Hankekutse „Reisijaparklate süsteemide uuendus“
Projekti lühikirjeldus: Hanke eesmärk on soetada Tallinna Lennujaama parkimisaladele ühtne parkimissüsteemi lahendus, mis võimaldab hallata reisijate parklaid, taksode alasid ning autojagamise ala ühes süsteemis. Skoobis on ka kaks parklat, mis ei ole otseselt reisijatele mõeldud.
Uus lahendus peab võimaldama hallata kõiki reisijatele mõeldud lennujaama parkimisalasid ühtses süsteemis ning toetama parkimisteenuse igapäevast opereerimist.
Hange hõlmab parkimissüsteemi tarkvara, vajalikke riistvarakomponente, süsteemi juurutamist ning hooldus- ja tugiteenust.
Lisaks pilvepõhisele parkimistarkvara hankimisele ning osalisele riistvara hankimisele on hanke skoobis ka parkimise eelbroneerimise ning dünaamilise hinnastamise funktsionaalsused, mille nõuded on täpsemalt kirjeldatud lisas 2. Kui pakkuja soovib kehtestada eraldi tasu % parkimise eelbroneerimiselt genereeritud tulult, siis kehtib see vaid parkimise eelbroneerimiselt saadud tulule, mitte sellega kaasnevatest lisamüükidest või ülesmüükidelt saadud tulule.
Valdkond: Autoparklate seadmed
Eeldatav maksumus: 1300000
Projekti tellija: TALLINNA LENNUJAAM AS
Vastutav isik: Kristiina Ristal
Tüüp: A
Hanke väljakuulutamise kuupäev: 06.05.2026
Pakkumiste esitamise tähtpäev: 08.06.2026 kell 12.00
Projekti täitmise kuupäevade vahemik: 30 kuud
Kontaktisik: Kristiina Ristal
Täpsemat teavet on võimalik saada aadressil:
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10275505/general-infoPakkumused või osalemistaotlused saata:
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/10275505/tenders
Comments (0)