FUN DINING OÜ

Media page and news feed
?
This company's branding has already reached 2,458 peopleand his is followed by 15 Storybook users.On average, the company has been rated 4.3 points.but there is

FUN DINING OÜ current status

This company's branding has already reached 2,458 peopleand his is followed by 15 Storybook users.On average, the company has been rated 4.3 points.but there is no comment.

Tegevusaruanne 2024

Fun Dining OÜ põhitegevusala on toitlustamine ning ettevõttele kuulub kaks lõunasöögikohta. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda jätkusuutlikku cateringteenust ning vähendada iga sündmuse ökoloogilist jalajälge, pakkudes samal ajal meeldivaid maitseelamusi. Freya catering on esimene

Green Key rahvusvahelise ökomärgisega catering-teenuse pakkuja Eestis.

Majandusaasta kujunes hoolimata arvukatest väljakutsetest toitlustussektoris edukaks. Pidev surve maksude ja toorainehindade tõusu näol, samuti kvalifitseeritud töötajate nappus tööjõuturul, on nõudnud ettevõttelt erakordset valvsust ja kohanemisvõimet.

Ettevõte keskendus jätkuvalt jätkusuutlikkusele ning sisemiste süsteemide parendamisele, seejuures oma identiteeti ja suunda kaotamata.

2025 aastal on eesmärgiks suurendada kuluefektiivsust ning kasvatada kvalifitseeritud tööjõu osakaalu meeskonnas. Samuti jätkatakse Green

Key sertifikaadi hoidmist ning tehakse teadlikke pingutusi selle säilitamiseks, et tagada tegevuse vastavus keskkonnasäästlikele põhimõtetele.

Tegevusaruande suhtarvud:

Finantsnäitaja 2024 2023 Muutus (%)

Müügitulu 1 452 355 1 504 679 -3%

Aruandeaasta kasum 46 821 12 050 289%

Likviidsuskordaja 1,28 0,96 33%

Võlakordaja 0,62 0,74 -16%

Comments (0)


Are you sure you want to delete this article?

Dropdown

all articles

Are you sure you want to delete this article?

Loader

Loader

App Ad

Scorestorybook Chrome extension

The Storybook extension tells you which company's website you are currently on and how reliable that company is today. download extension

See the background of the caller! Storybook App brings you direct contacts for 400,000 Estonian companies and individuals (managers, officials). The data is enriched with solvency and financial information.