KEVELT AS

Media page and news feed
?
KEVELT AS on üks väheseid ettevõtteid, mis Eestis veel ravimeid toodab. Ilmselt on ka ravimiäril ikka jumet, sest eelmise aasta lõpus on käibehüpe olnud korrali

KEVELT AS maksuvõlg tahaks tohterdamist, käive kepsleb vilkalt üles mäge

KEVELT AS on üks väheseid ettevõtteid, mis Eestis veel ravimeid toodab. Ilmselt on ka ravimiäril ikka jumet, sest eelmise aasta lõpus on käibehüpe olnud korralik. Kui varem on aastas ravimeid müüdud paari miljoni euro eest, siis mullune käive ületas juba 4 miljonit eurot. Eriti  käbedalt käis äri viimases kvartalis, kui tehti pool aastasest müügist. Samas on pärast edukat müügitööd tekkinud kohe ka maksuvõlg. Kas äri ei olnud nii kasumlik, kui ettevõte lootis? KEVELT AS-i toodetud vedelad ja pooltahked steriilsed ravimid lähevad kaubaks Eestis, Lätis, Gruusias, Valgevenes, Venemaal ning Ukrainas. Ravimiäri on peen värk ja vananevas ühiskonnas ühe olulisem. Kena, kui ka Eestis on farmaatsiatootjaid, kelle toodang maailmas hinnas on. Kui nad vaid maksudega pahuksisse ei läheks (maksuvõlg käib viimati kiiresti üles-alla).

Comments (0)


Are you sure you want to delete this article?

Dropdown

all articles

Are you sure you want to delete this article?

Loader

Loader

App Ad

Scorestorybook Chrome extension

The Storybook extension tells you which company's website you are currently on and how reliable that company is today. download extension

See the background of the caller! Storybook App brings you direct contacts for 400,000 Estonian companies and individuals (managers, officials). The data is enriched with solvency and financial information.