A.J. INKRIS OÜ

Media page and news feed
?
This company's branding has already reached 229 peopleand his is followed by 2 Storybook users.On average, the company has been rated 2.5 points.but there is no

A.J. INKRIS OÜ current status

This company's branding has already reached 229 peopleand his is followed by 2 Storybook users.On average, the company has been rated 2.5 points.but there is no comment.

Tegevusaruanne 2023

Sissejuhatus 2023. aastal jäi OÜ A.J.Inkris põhitegevusalaks Enda kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 2008 järgi nr.

68201). Arenes aruandeaastal osaühingu tegevus eelmise aastaga võrreldes samal tasemel. Puudus objektiivsete põhjuste tõttu müügitulu, tegevuse tulemus sai positiivseks finantstulude arvelt.

Tulud, kulud, kasum ja finantsnäitjad

Netorealisatsioon aruandeaastal puudus; 2022.aastal - samuti.

Muud äritulud ja - kulud puudusid nii aruande- kui ka eelmisel aastal.

Müügitulu puudumisega vastavuses puudusid ka otsesed kulud (2022.aastal - samuti). Mitmesuguste tegevuskulude suurus oli mitteoluline. Aruandeaastal ei olnud ettevõtel põhivara; eelmisel aastal puudus see ka.

Tegevusest tulemus aruandeaastal on finantstulude arvelt positiivne; moodustas kasum 1 848 eurot. Eelmise aasta tulemuseks oli kasum 1 848 eurot.

Puhasrentaablus aruandeaastal arvestama ei saa müügitulude puudumise tõttu, ROA on 2% (2022. 2%) ja ROE 5% (2022. 5%). Lühiajaliste kohustuste kattekordaja on 2023.aastal 1.6 korda (2022. 1.6 korda).

Finantsnäitjate arvutamisel kasutatud valemid: - puhasrentaablus (%) = puhaskasum/ müügitulu * 100 - lühiajaliste kohustuste kattekordaja (kordades) = käibevara / lühiajalised kohustused - ROA (%) = puhaskasum/ varad kokku * 100 - ROE (%) = puhaskasum/ omakapital kokku * 100

Investeeringud

Aruandeperioodil põhivarasse ei investeeriti; eelmisel aastal - samuti.

Osakapital

Aruandeaastal osakapitalis muutuseid ei olnud.

Personal, juhatus

Puudusid nii aruande- kui ka eelmisel aastal osaühingus töötajaid.

Aasta jooksul juhatuse liige tasu ei saanud. Juhatuse liikmele temaga lepingu lõpetamise korral hüvitist ei maksta.

Eesmärgid järgmiseks majandusaastaks 2024.aastal osaühing oma põhitegevusala ei muuta. Põhieesmärgiks järgmisel majandusaastal on oma tegevuse taastamine ning (võimaluse tekkimisel) uute ärisuundade arendamine. On ettenähtud müügitulu saavutamine 10 000 eurot tasemel, kusjuures kasum moodustaks 2 000 eurot. Planeeritav investeeringute maht on võimaluse tekkimisel kuni 120 000 eurot (nii oma kui ka laenatud vahendite arvelt) ning see saab suunatud kinnisvaraobjekti soetamisele.

Comments (0)


Are you sure you want to delete this article?

Dropdown

all articles

Are you sure you want to delete this article?

Loader

Loader

App Ad

Scorestorybook Chrome extension

The Storybook extension tells you which company's website you are currently on and how reliable that company is today. download extension

See the background of the caller! Storybook App brings you direct contacts for 400,000 Estonian companies and individuals (managers, officials). The data is enriched with solvency and financial information.