ASTELLARIA OÜ current status
This company's branding has already reached 870 peopleand his is followed by 5 Storybook users.On average, the company has been rated 3.6 points.and commented 1 time.
Tegevusaruanne 2024
Astellaria OÜ on registrisse kantud kandeotsusega 13.07.1999.a (esmakanne).
Ühingu põhitegevus 2024. aastal oli reisikorraldus ja reisiteenuste vahendamine.
Astellaria OÜ on spetsialiseerunud aiandusreiside korraldamisele Eestis ja välismaal. Külastatakse eri riikide suuri ja väikseid eraaedu nii linnas kui maal, korraldatakse reise aiandusalastele messidele ja lillenäitustele. Seni on reisid toimunud lisaks Eestile ka järgmistes maades: Belgia,
Hispaania, Holland, Iirimaa, Itaalia, Leedu, Luksemburg, Läti, Monaco, Poola, Portugal (Maderia saar), Prantsusmaa, Rootsi, Saksamaa, Soome ja kõige rohkem Ühendkuningriigid (Inglismaa ja Šotimaa). Astellaria OÜ korraldab rühmareise bussiga ka tellimuste järgi, samuti osutab seminari- ja konverentsi korraldamise teenust. Reisiteenuseid pakutakse nii gruppidele, kui ka üksikreisijatele.
2025. aastal jätkatakse senist majandustegevust.
Comments (0)