AUSPEX GRUPP OÜ

Media page and news feed
?
This company's branding has already reached 739 peopleand his is followed by 5 Storybook users.On average, the company has been rated 3.5 points.but there is no

AUSPEX GRUPP OÜ current status

This company's branding has already reached 739 peopleand his is followed by 5 Storybook users.On average, the company has been rated 3.5 points.but there is no comment.

Tegevusaruanne 2023

OÜ AUSPEX GRUPP tegutseb alates 2003-st aastast.

Alates oktoobrist 2014 on firma peamiseks tegevusalaks kala hulgi-ja jaemüük.

Meie koostööpartnerite seas on nii Eestis tegutsevaid kui ka välismaiseid ettevõtteid, kes on huvitatud firma poolt pakutavast toodangust.

Seoses sellega soetati laenuga vajalikud põhivahendid müügi edendamiseks. See avab firmale uusi võimalusi ja perspektiive ning tagab veelgi edukama toodangu realiseerimise tulevikus.

Isiklike tootmisvõimaluste omamine võimaldab aktiivselt reageerida turu nõudmistele ja kindlustab konkurentsivõimelised hinnad.

Toetades vastastikuselt kasulikke suhteid enda peamiste koostööpartneritega on firma eesmärgiks töösuhete laiendamine. Firma otsib pidevalt ka uusi kliente, kellega oleks võimalik püsiv koostöö ja pikaajaliste lepingute sõlmimine.

Ettevõttes kogenud ja vastutustundlik personal täidab erinevate tellimusi.

Juhatuse liikmele 2023 aastal soodustusi ei tehtud ja täiendavaid väljamakseid ei tehtud. Kogu tähelepanu koondati töölistele ja tootmise arendamisele.

Comments (0)


Are you sure you want to delete this article?

Dropdown

all articles

Are you sure you want to delete this article?

Loader

Loader

App Ad

Scorestorybook Chrome extension

The Storybook extension tells you which company's website you are currently on and how reliable that company is today. download extension

See the background of the caller! Storybook App brings you direct contacts for 400,000 Estonian companies and individuals (managers, officials). The data is enriched with solvency and financial information.