KINOOS INVEST OÜ current status
This company's branding has already reached 2,298 peoplebut no user is tracking his activities.On average, the company has been rated 4.1 points.and commented 10 times.
Tegevusaruanne 2024
Kinoos Invest OÜ põhitegevuseks on jätkuvalt Eesti esimese luksuspesu ning sohvariiete brändi Kriss Soonik disain ja turustamine.
Aastal 2024 keskenduti müügile oma veebipoe www.kriss-soonik.com ja stuudiopoe kaudu. Samuti toimus müük Eesti edasimüüjate kaudu. Eksporttegevus toimus Jaapanisse ning tooteid müüdi ka Zalando müügiplatvormil.
2024. aastal tähistas Kriss Soonik oma 15. sünnipäeva. Selle raames toimus kaks pop-up poodi Jaapanis. Jaapanis tuli välja koostöö moebränd Virginsiga. Eestis lansseeriti koostöö kampsunite brändi Woolishiga.
Kriss Soonik tooted on kõik toodetud Eestis, peamiselt brändi oma stuudios ning koostööpartneriga Haapsalus.
2024. aasta lõpuks töötas Kinoos Invest OÜs 4 töötajat.
Kriss Sooniku 2025. aasta tegevus keskendub otsemüügile lõppkliendile, peamiselt Kriss Soonik kodulehele ja stuudiopoele. Samuti on jätkuvalt väga oluline Jaapan.
Comments (0)