VIIPEKEELETÕLKIDE OÜ

Media page and news feed
?
This company's branding has already reached 687 peopleand his is followed by 14 Storybook users.On average, the company has been rated 3.9 points.and commented

VIIPEKEELETÕLKIDE OÜ current status

This company's branding has already reached 687 peopleand his is followed by 14 Storybook users.On average, the company has been rated 3.9 points.and commented 3 times.

Tegevusaruanne 2023

Viipekeeletõlkide OÜ alustas tegevust 2009. aastal eesmärgiga vahendada kurtide ja kuuljate vahelist suhtlemist eesti viipekeelest eesti keelde ja vastupidi. Viipekeelset tõlketeenust vajavad nii kurdid kui kuuljad inimesed selleks, et toimiks tõrgeteta kommunikatsioon. Viipekeelne tõlketeenus tagab kurtidele võrdväärse osaluse ja toimetuleku ühiskonnas, seda nii igapäevaelu korraldamisel, kui ka hariduse omandamisel.

2023. aastal osutati viipekeele tõlketeenust 341497 euro eest, mis on 10% enam kui 2022. aastal.

Raamatupidamise aastaaruande koostamise perioodil ei toimunud olulisi sündmusi, mis oluliselt mõjutavad või võivad mõjutada järgmiste majandusaastate tulemusi.

Juhatuse liikmetele 2023. aastal tasusid ei makstud. Osanikele maksti 2023. aastal dividende 6000 eurot ja ettevõtte tulumaksu 1976,74 eurot.

Comments (0)


Are you sure you want to delete this article?

Dropdown

all articles

Are you sure you want to delete this article?

Loader

Loader

App Ad

Scorestorybook Chrome extension

The Storybook extension tells you which company's website you are currently on and how reliable that company is today. download extension

See the background of the caller! Storybook App brings you direct contacts for 400,000 Estonian companies and individuals (managers, officials). The data is enriched with solvency and financial information.