KÕLLESTE GARLIC OÜ

Media page and news feed
?
This company's branding has already reached 2,754 peopleand his is followed by 3 Storybook users.On average, the company has been rated 4.5 points.and commented

KÕLLESTE GARLIC OÜ current status

This company's branding has already reached 2,754 peopleand his is followed by 3 Storybook users.On average, the company has been rated 4.5 points.and commented 17 times.

Strategic decision: No desire to increase customer base
Board member Vaike Soosaar (29.05.2024): "We focus only on providing high-quality service to existing customers and maintaining relationships. We do not plan to increase our customer base."

Tegevusaruanne 2024

Kõlleste Garlic OÜ tegeleb taliküüslaugu ja sibula kasvatamisega ning küüslaugu töötlemise ja teenuse osutamisega Eesti küüslaugukasvatajatele.

Läbi aastate on olnud eesmärgiks jätkuv koostöö partneritega, läbi mille kindlustada turul kindlam positsioon ja turuosa. Läbi lisandväärtuse andmise küüslaugule on saavutatud eesmärk kaubanduses, kus tootesortiment on esindatud Kaubamaja AS (Tallinna ja Tartu Kaubamaja toidumaailm) ettevõttes kui ka Coop Eesti Keskühistus, Prisma Peremarketid üle Eesti.

2021 aasta suund oli suurendada veelgi küüslaugu ja sibula kasvupinda, läbi mille on prognoositud müük 2022 aasta jaekaubanduses kasvutrendis. Sellega seoses tekib vajadus uuele laopinnale. Eesmärk on ehitada uus PVC hall sibula kuivatamiseks ja hoiustamiseks.

Töömahu kasvades võetakse tööle vähemalt üks tööline, kes hakkab tegelema sibula ja küüslaugu puhastamise ja pakendamisega, et kaup kvaliteetselt kliendini jõuaks.

Aastal 2022 sai rajatud päikesepark tootmishoone katusele, PVC hall sibula kuivatamiseks ja hoiustamiseks, võeti tööle uus tööline.

2023 aastal on eesmärgiks suurendada sibulakasvupinda, investeerida uude tootmisliini, säilitda koostööpartneritega head suhted, vajadusel võetakse lisaks kahele töölisele veel üks tööline, kes hakkab rohkem majandama masinatega põllul ja hoonetes ning logistikaga.

2024 aastal on jätkata sibua- ja küüslaugukasvatust. Võimalusel uuendada köögipind.

2025 aastal suurendada sibulakasvatust - seemnesibula kasvatus. Suuremal määral pakkuda kaubandusse ja söökohtadesse väärindatud kaupa, leida ekspordi võimalusi.

Comments (0)


Are you sure you want to delete this article?

Dropdown

all articles

Uma Mekk

Kõlleste Garlic asub oma asukohalt Vana-Võromaal. Kuq siiäq nukka trehvät, tulõq küllä (kui siiakanti satud, tule külla)!Hetle on meie toodetest UmaMekk märgi k
garlic.ee

Avatud talud 2024

Tulge külastage meie talu avatud talude raames. Oleme avatud kahel päeval 20.07 ja 21.07 kella 10st 17ni. Perepees Rainer näitab ja tutvustab meie ettevõtte lug
garlic.ee

Külastus küüslaugu ja sibula telgitagustesse!

The post Külastus küüslaugu ja sibula telgitagustesse! appeared first on Kõlleste Garlic.
garlic.ee

Sibula kasvupind kolme kordistus

2023 aastal sai külvatud endale uskumatult suur kogus tippsibulat kokku 3.5ha. Kokku on nelja sorti sibulaid- Stuttgarter Riesen, mis kasvatab ühe alla on lapik
garlic.ee

Uus toode!

Naised tegid proovi ja katsetus õnnestus. Pakendisse sai punastest sibulast sibulapulber. Hea lihtne kasutada. Sobib nii soojade kui külmade roogade maitsestami
garlic.ee

Are you sure you want to delete this article?

Loader

Loader

App Ad

Scorestorybook Chrome extension

The Storybook extension tells you which company's website you are currently on and how reliable that company is today. download extension

See the background of the caller! Storybook App brings you direct contacts for 400,000 Estonian companies and individuals (managers, officials). The data is enriched with solvency and financial information.