NOBENÕEL OÜ current status
This company's branding has already reached 279 peoplebut no user is tracking his activities.On average, the company has been rated 3.0 points.but there is no comment.
Strategic decision: No desire to increase customer baseBoard member Riina Kõverik (01.03.2024): "We focus only on providing high-quality service to existing customers and maintaining relationships. We do not plan to increase our customer base."
Tegevusaruanne 2023
Osaühing Nobenõel on asutatud 2015. aasta märtsikuus eesmärgiga väikeettevõttena hakata pakkuma kohalikul turul õmblus- ja tikkimisteenust nii eraisikule kui ka ettevõtetele. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda paindlikku teenust just neile klientidele, kes soovivad individuaalset ja isikupärast lähenemist.
2023. aastal tegeles ettevõte nii rahvariiete õmblemise ja tikkimisega kultuurikollektiividele kui ka eraisikutele, kui ka kohalike inimeste riiete kaunistamisega omaloodud tikanditega ning uute riiete disainimisega.
Comments (0)