TIXER SERVICE OÜ

Media page and news feed
?
Endine juhatuse liige R.H. loovutas ettevõtte Sander Virrole* 12.07.2017, kes veidi enam kui nelja kuu pärast ettevõtte omakorda Carl Kinki** kätte andis.

Va

TIXER SERVICE OÜ – juba tuttav muster muudkui kordub

Endine juhatuse liige R.H. loovutas ettevõtte Sander Virrole* 12.07.2017, kes veidi enam kui nelja kuu pärast ettevõtte omakorda Carl Kinki** kätte andis. Vahepeal (septembris) jõudsid ettevõttel tekkida ka maksuvõlad üle 36 000 euro väärtuses. 19.02.2018 tuli sellele veel lisa (ilmsiks tuli juba varasema juhatuse ajal 2017. aasta mais tekkinud võlg).  Ettevõttelt on eemaldatud 2017. aasta augustis ka käibemaksukohustus. 2017. aasta teine ja kolmas kvartal tehti aga vägevat käivet – vastavalt 345 491 eurot ja 453 720 eurot.  Selles suhtes on muster sarnane enamike ettevõtetega, mis Carl Kinki hoolitseva tiiva alla oma tee on leidnud. Hääbuv ettevõte kanditakse Sander Virrole, kes teeb võlad peale ja lükkab ettevõtte edasi Carl Kinki sahtlisse. Enne lõppu käib aga alati üks jõhker käiberöögatus nagu haigel, kes südamerabanduse saab. 

Comments (0)


Are you sure you want to delete this article?

Dropdown

all articles

Are you sure you want to delete this article?

Loader

Loader

App Ad

Scorestorybook Chrome extension

The Storybook extension tells you which company's website you are currently on and how reliable that company is today. download extension

See the background of the caller! Storybook App brings you direct contacts for 400,000 Estonian companies and individuals (managers, officials). The data is enriched with solvency and financial information.