TAFIRENT OÜ

Media page and news feed
?
This company's branding has already reached 264 peopleand his is followed by 1 Storybook user.On average, the company has been rated 4.3 points.but there is no

TAFIRENT OÜ current status

This company's branding has already reached 264 peopleand his is followed by 1 Storybook user.On average, the company has been rated 4.3 points.but there is no comment.

Tegevusaruanne 2023

Üldinformatsioon

OÜ Tafirent on asutatud 6.juunil 2018.a. Osakapitali suurus 2500 eurot ja sissemakse on omaniku poolt teostatud. Osaühingul on üks omanik, kes on ka juhatuse liige.

Osaühingu põhitegevusalaks on tööjõu renditeenuste osutamine. Eelkõige pakutakse Ukrainast pärit tööjõudu hooaja töödeks või ka projektipõhisteks lühiajalisteks töödeks. Renditakse nii lihttöötajaid kui ka oskustöölisi, nii mehi kui ka naisi. Ettevõte teostab vajalikud registreeringud ja täidab muud nõuded välismaalaste Eestis elamise ja töötamise kohta.

Renditöö on tänapäeva töösuhte vorm, mida kasutatakse järjest enam nii Euroopas kui ka mujal maailmas.

Aruandeaasta tegevus

Aruandeaastal kasutati renditööjõu teenuse osutamiseks Ukrainast pärit välismaalasi, sealhulgas oli neist viis erinevat isikut.

Kokku olid tööjõukulud 74,9 tuhat eurot. Võõrtöölistele makstakse Eesti keskmist palka. Müügitulu teeniti kokku 93,0 tuhat eurot, millest tõõjõurendi teenuste tulu moodustab 71%. Lisaks teostatakse kohalikel teedel lumetõrjetöid.

Põhivaradesse investeeriti kokku 3,7 tuhat eurot.

Majandustegevuse tulemuseks kujunes kahjum 20,4 tuhat eurot.

Ettevõttel on sõlmitud sõiduki kasutusrendileping, mis leping lõpeb 2027. aastal ja kapitalirendileping, mis lõpeb 2026. aastal.

Kavandatavad tegevused

Ettevõtte eesmärgiks on koostööpartnerite nõudmiste ja soovide täitmine parimal viisil ning töötajate erialaste oskuste efektiivseim rakendamine. Renditööjõu kasutamine annab ettevõtetele võimaluse kiiresti palgata lisatööjõudu juhul, kui see vajalikuks osutub, vähendab värbamis-, tööjõu- ja tootmiskulusid ning maandab riske ja kohustusi, mis kaasnevad inimeste töölevõtmisega. Ettevõtte jätkab tööjõurenditeenuse osutamise tegevusalal ja järgnevaks aastaks pakutav renditööjõud on piisavas mahus lepingutega kaetud.

Comments (0)


Are you sure you want to delete this article?

Dropdown

all articles

Are you sure you want to delete this article?

Loader

Loader

App Ad

Scorestorybook Chrome extension

The Storybook extension tells you which company's website you are currently on and how reliable that company is today. download extension

See the background of the caller! Storybook App brings you direct contacts for 400,000 Estonian companies and individuals (managers, officials). The data is enriched with solvency and financial information.