SONNERSEIL OÜ

Media page and news feed
?
This company's branding has already reached 1,354 peoplebut no user is tracking his activities.On average, the company has been rated 3.8 points.but there is no

SONNERSEIL OÜ current status

This company's branding has already reached 1,354 peoplebut no user is tracking his activities.On average, the company has been rated 3.8 points.but there is no comment.

Tegevusaruanne 2024

Osaühing Sonnerseil asutati 10.08.2018. Ettevõttel on kaks juhatuse liiget, kes on samal ajal ka võrdsetes osades osanikud.

Ettevõte tegeleb soojuspumpade müügi, paigalduse, hoolduse ja remondiga; väiksemas mahus ka külmutus- ja ventilatsioonisüsteemidega.

Ettevõtte tegevuspiirkonnaks on Hiiumaa, Saaremaa ja Muhu. Töid teostame nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Lisaks teostame alltöövõttu üle-Eestiliselt tegutsevatele seadmete maaletoojatele ja edasimüüjatele.

Ettevõttel on Keskkonnaameti poolt väljastatud fluoritud kasvuhoonegaase sisaldava toote, seadme ja süsteemi käitlemise luba (loa nr

FKKL/328665). Lisaks omab meie tehnik külmatehniku kutsetunnistust (tase 4).

Sonnerseil OÜ on registreeritud käibemaksukohustuslasena, registreerimisnumbriga EE102093957.

Perioodil 01.01.2024 - 31.12.2024 olid Sonnerseil OÜ tulud mahus 242 560 EUR.

Aruandeaasta lõppes kahjumiga 15 969 EUR.

Ettevõtte palgal on kaks kliimaseadmete mehaanikut. Üks töötaja on ühtlasi ka juhatuse liige. Teine juhatuse liige tasu ei saa.

2024. aasta peamiseks saavutuseks oli täiendava töötaja koolitamine ja tema iseseisvaks tööks vajalike vahendite, sh tööauto soetamine.

2025. aasta peamiseks eesmärgiks on tagada ettevõtte töömahu ja käibe ühtlane tase aastaringselt, jätkata soojuspumpade müügi ja paigalduse turuosa kasvatamist oma tegutsemispiirkonnas ning lõpetada majandusaasta kasumis.

Comments (0)


Are you sure you want to delete this article?

Dropdown

all articles

Zhik Põhjamaade Noorte Meistrivõistlused purjetamises on alanud!

Eile anti Haven Kakumäel pidulik stardipauk suve ühele suuremale noorte purjetamisregatile, Zhik Põhjamaade Noorte Purjetamise Meistrivõistlustele, kuhu on saab
jkdago.ee

Muhu Väina Regatt 2025 – Eesti suurim merespordi pidu sai laupäeval taas väärika punkti!

Nad tegid seda jälle, ORC I klassis saavutas VÕIDU Olympic, kapten Tiit Vihul meeskonnaga. Olympic kogus 12 punkti,edestades teise koha Forte tänu etapivõidule
jkdago.ee

Pärast pikka pausi taas stardijoonel – Dago noored Spinnakeri regatil

Tallinnas Kalevi Jahtklubis toimus 16.–19. juulini 49. Spinnakeri regatt – Eesti vanima ajalooga ja rahvusvaheliselt tuntud noorpurjetajate võistlus Optimist kl
jkdago.ee

Dago noored purjetajad kogusid Toilas väärt kogemusi – esimesi starte ja tugevat konkurentsi

12.–13. juulil toimus Toila sadamas LHV karikasarja II etapp, kus osalesid nii kogenumad Optimist klassi noorpurjetajad kui ka esimesi starte tegevad algajad. V
jkdago.ee

Purjetajate laulupidu algab taas – A. LE COQ 68. MUHU VÄINA REGATT 2025 saab oma avapaugu!

Muhu Väin 2025 – Jahtklubi DAGO on stardis! Sel suvel purjetame taas Eesti suurimal avamerepurjetamise regatil – A. Le Coq 68. Muhu Väina regatt, 12.07-19.07.25
jkdago.ee

Are you sure you want to delete this article?

Loader

Loader

App Ad

Scorestorybook Chrome extension

The Storybook extension tells you which company's website you are currently on and how reliable that company is today. download extension

See the background of the caller! Storybook App brings you direct contacts for 400,000 Estonian companies and individuals (managers, officials). The data is enriched with solvency and financial information.