MODERN MOBILITY OÜ current status
This company's branding has already reached 1,288 peopleand his is followed by 1 Storybook user.On average, the company has been rated 3.3 points.but there is no comment.
Strategic decision: No desire to increase customer baseBoard member Pirko Konsa (10.05.2024): "We focus only on providing high-quality service to existing customers and maintaining relationships. We do not plan to increase our customer base."
Tegevusaruanne 2023
Modern Mobility OÜ arendab välja ning pakub uusi transpordi ja liikuvuse korralduse mudeleid ning liikuvusega seotud tehnoloogiaid.
2023. aasta põhiline tegevus oli seotud Modern Mobility VEDAS nõudluspõhise transporditarkvara piloodiga Tartus ja osalemisega Urban Tech häkatonil.
Lõppes 2020. aastal alustatud projekti Green ICT edasiarendus, mille eesmärk oli arendada keskkonnasõbralik nõudlusel põhinev mobiilsusplatvorm (VEDAS), mis on integreeritud nutika bussipeatuse võrgustikku. Projekt lahendab transpordikorraldajate ja elanike probleemi hõredalt asustatud piirkondades, kus ühistranspordi ja teenuste kättesaadavus ei ole kooskõlas piirkonna elanike vajadustega ja on süsinikuheitlik. Green ICT projekti abil on võimalik edasi arendada nõudlusest lähtuv transpordiplatvorm ja nutika bussipeatuse prototüüp, võimaldades eksportida mõlemat toodet Skandinaavia turgudele. Projekti rahastati EASi poolt Eesti-Norra koostööprogrammi Green ICT raames.
2024. aasta fookuseks on Modern Mobility nõudluspõhise VEDAS platvormi tutvustamine ja pakkumine nii Eestis kui ka väljaspool, eesmärgiga pakkuda kvaliteetsemat transporditeenust hajaasustatud ja linnaäärsetes piirkondades.
Comments (0)