SIVALIND OÜ

Media page and news feed
?
This company's branding has already reached 199 peopleand his is followed by 1 Storybook user.On average, the company has been rated 2.8 points.but there is no

SIVALIND OÜ current status

This company's branding has already reached 199 peopleand his is followed by 1 Storybook user.On average, the company has been rated 2.8 points.but there is no comment.

Tegevusaruanne 2024

Sivalind OÜ asutati 2020. aasta alguses. Ettevõtte põhitegevuseks on olnud kinnisvara soetamine ja selle rendile andmine. 2024. aastal tegeles ettevõte lisaks ka maastikuhoolduse ja -korrashoiuteenuste osutamisega. Osa käibevarast on paigutatud finantsinvesteeringutesse. 2024. aasta lõpu seisuga ei olnud ettevõttes palgalisi töötajaid.

Aasta jooksul alustati ettevalmistusi tegevusvaldkonna laiendamiseks spordi- ja heaoluteenuste suunal. Selle raames soetati vajalik treeningvarustus ning investeeriti erialastesse koolitustesse ja professionaalsesse arengusse.

aastal on plaanis avada Keilas treeningstuudio, kus hakatakse pakkuma EMS-treeninguid. Uue teenuse eesmärk on pakkuda klientidele kvaliteetset ja personaalselt kohandatud treeningkogemust. Samuti on plaanis jätkata erialaste teadmiste arendamist ning soetada täiendavat varustust, et muuta teenus mitmekesisemaks ja atraktiivsemaks.

Comments (0)


Are you sure you want to delete this article?

Dropdown

all articles

Are you sure you want to delete this article?

Loader

Loader

App Ad

Scorestorybook Chrome extension

The Storybook extension tells you which company's website you are currently on and how reliable that company is today. download extension

See the background of the caller! Storybook App brings you direct contacts for 400,000 Estonian companies and individuals (managers, officials). The data is enriched with solvency and financial information.