RECRUITMENT SOFTWARE OÜ

Media page and news feed
?
This company's branding has already reached 1,806 peoplebut no user is tracking his activities.On average, the company has been rated 3.5 points.but there is no

RECRUITMENT SOFTWARE OÜ current status

This company's branding has already reached 1,806 peoplebut no user is tracking his activities.On average, the company has been rated 3.5 points.but there is no comment.

Strategic decision: No desire to increase customer base
Board member Paavo Heil (11.11.2024): "We focus only on providing high-quality service to existing customers and maintaining relationships. We do not plan to increase our customer base."

Tegevusaruanne 2023

Recruitment Software OÜ tegevus on värbamistarkvara loomine ja müük. Tegutseme Teamdash-i kaubamärgi ja nime all.

Teamdash’i kasutajad on värbajad, personalijuhid ja värbavad juhid. Teamdash’i peamine kasutegur on selles, et värbamine muutub mitu korda kiiremaks, koostöö värbavate juhtide ja värbajate vahel paraneb.

Värbamisotsuste kvaliteet ja kiirus paraneb. Personaliosakondadel ja ettevõtete juhtkonnal tekib lihtne, kiire ja alati kättesaadav ülevaade sellest, mis organisatsiooni värbamises toimub. Värbajad saavad jälle oma tööd nautida.

Eriti suur kasu on Teamdashist sellistel ettevõtetel, kellel on vaja täita palju erinevaid ametikohti või kelle kandidaatide arvud on keskmisest suuremad ning seetõttu võtab kandidaatidega suhtlemine meeletult palju aega.

Ilma värbamistarkvarata tekib ettevõtetel kolm suuremat probleemi – kuna värbajatel on aega vähe, siis jäetakse suhtlemata nende kandidaatidega, kes esmapilgul tunduvad mitte sobivat ja seetõttu kannatab ettevõtte maine tööandjana ning edasine värbamisvõimekus langeb veelgi. Teiseks ei leita massist sobivaid kandidaate liiga lihtsalt üles ja jäetakse seetõttu head äri kasvatamise võimalused kasutamata (kuuleme sageli ettevõtjaid ütlemas, et “kasvaks küll, aga me ei leia sobivaid töötajaid”). Kolmandaks – värbajad ei saa tegeleda sellega, mis pani neid kunagi värbaja ameti kasuks otsustama, sest aega kandidaatidega suhtlemiseks ja sisulise värbamistöö tegemiseks jääb väheks. Samas värbajate töökoormus ja stress kasvavad. Teamdash automatiseerib värbamises kõike, mida on mõistlik automatiseerida ja seda nii, et värbamise kvaliteet ja kiirus paranevad.

Teamdashi kliendid on kuues riigis – Suurbritannia, Leedu, Eesti, Läti, Saksamaa ja Soome. Kokku on

Teamdashil aruande kirjutamise ajal üle 3000 kasutaja.

Natuke majandusnäitajatest ka.

Teamdash opereerib kui üsna tüüpiline SaaS kasvuettevõte, ehk startup.

Aruandeaasta müügitulu oli 384996 eurot, mis kasvas aastaga 2.1 korda. Üle 95% käibest oli igakuine korduvkäive (MRR).

2023 aastal jätkus ettevõte kasvustrateegia elluviimine. Plaani elluviimiseks kasutasime 2022. aastal saadud investeeringut, et uutel turgudel äri laiendada ning toodet edasi arenda selliseks, mis vastab meie ideaalse kliendiprofiili vajadustele. Suurem osa investeeritud rahast kulutati töötajate palkadeks ja turundus- ning müügitegevusteks. Investeeritud summat pole raamatupidamisstandardite järgi võimalik konverteerida põhivaraks ja seetõttu kajastub see investeering 2023.a majandusaasta aruandes 1,000,520 eurose kahjumina. See tulemus oli parem kui 2023 aasta eelarves planeeritud (1,281,069 eurot).

Soovin aruande lugejatele ilusat päeva!

Lugupidamisega,

Paavo Heil

Kaasasutaja ja juhatuse liige

Rohkem saab Teamdashi kohta teada siit: https://teamdash.com

Comments (0)


Are you sure you want to delete this article?

Dropdown

all articles

Are you sure you want to delete this article?

Loader

Loader

App Ad

Scorestorybook Chrome extension

The Storybook extension tells you which company's website you are currently on and how reliable that company is today. download extension

See the background of the caller! Storybook App brings you direct contacts for 400,000 Estonian companies and individuals (managers, officials). The data is enriched with solvency and financial information.