AO TIMBER OÜ current status
This company's branding has already reached 690 peoplebut no user is tracking his activities.On average, the company has been rated 3.5 points.but there is no comment.
Strategic decision: No desire to increase customer baseBoard member Aleksei Tretjakov (06.02.2024): "We focus only on providing high-quality service to existing customers and maintaining relationships. We do not plan to increase our customer base."
Tegevusaruanne 2025
Sissejuhatus
AO TIMBER OÜ on asutatud 23.11.2020. aastal. aastal. 2025.a. osaühingu põhitegevusalaks on Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük.
Investeeringud
Aruandeaastal osaühingul ei olnud investeeringuid põhivarasse. Järgmiseks aruandlusperioodiks ei ole planeeritud suuremahulisi investeeringuid.
AO TIMBER OÜ ei tegelenud aruandeperioodil oluliste uurimus- ja arendustegevuse projektidega.
Tulud, kulud ja kasum 2025.aastal moodustas AO TIMBER OÜ müügitulu kokku 271286 eurot. Aruandeaasta puhaskahjum on 50 112 eurot.
Personal
Aruandeaastal oli lõpetatud tööleping töötajaga ning kõik tööd osutas juhatuse liige ettevõtte huvides tasuta. Tööjõukulud aruandeaastal moodustasid 0 eurot.
Eesmärgid järgmiseks majandusaastaks 2026.aastal plaanib ettevõte jätkata tegevust puidumaterjalide hulgimüügi valdkonnas. Peamiseks eesmärgiks on müügimahtude edasine suurendamine olemasolevatel turgudel ning tarnegeograafia laiendamine uute koostööpartnerite kaasamise kaudu.
Lisaks on plaanis tõsta operatiivset efektiivsust, optimeerida logistikaprotsesse ning tugevdada pikaajalisi suhteid peamiste klientide ja tarnijatega.
Comments (0)