SPORDIKLUBI ELITE SPORT MTÜ

Media page and news feed
?
This company's branding has already reached 755 peopleand his is followed by 1 Storybook user.The company has not been rated.and there are no comments either.Te

SPORDIKLUBI ELITE SPORT MTÜ current status

This company's branding has already reached 755 peopleand his is followed by 1 Storybook user.The company has not been rated.and there are no comments either.

Tegevusaruanne 2023

Spordiklubi Elite Sport on mittetulundusühing, mis peab erahuvialakooli Erki Noole Kergejõustikukool. Põhitegevuse eesmärk 2023. aastal oli kaasa aidata kergejõustiku populaariseerimisele Eesti Vabariigis, laiemalt sportlike ja tervislike eluviiside propageerimisele ning edendamisele avalikes huvides. Teiseks prioriteediks oli laste ja noorte harrastus- ning võistlusspordi arendamine ning tulemuslikkuse parandamine.

2023. aastal keskendus spordiklubi 5-19 -aastaste laste ja noorte treening- ja võistlustegevuse arendamisele treeningute läbiviimise ja võistluste ning laagrite korraldamise näol. Samuti jätkati 2023.aastal andekate laste- ja noorsportlaste, arenemisvõimeliste ja perspektiivis tulevaste tipptreenerite täienduskoolituste toetamist ning koolituste läbiviimist. Sellel eesmärgil kuulutati Spordiklubi Elite Sport poolt avalikus korras välja ja määrati stipendiumid, millega soovitakse kaasa aidata spordi ning sellega kaasneva tervisliku eluviisi propageerimisele ühiskonnas.

2023.aastal oli MTÜ Spordiklubi Elite Sport käive 461 471 eurot, millest annetused olid 154 032 eurot, õppemaksud 239 048 eurot ja muud tulud 61 391 eurot, nendest riigipoolne treenerite tööjõukulude toetus 45 739 eurot.

Laekunud varadest korraldati 2023.aastal laste- ja noorte regulaarne sporditegevus, maksti välja täienduskoolituseks ettenähtud stipendiumid, soetati vajalikke treeningvahendeid. Varadega kaeti klubi poolt korraldatavate laste-, noorte- ja tippsportlastele suunatud võistluste korraldamisega seotud kulud, tasuti Eesti Kergejõustikuliidu poolt sätestatud liikmemaksud ja litsentsid, spordirajatiste ja tehnika rendikulud, treenerite kutseeksamite tasud, treenerite ja juhtivpersonali koolitusseminaridel osalemiste kulud, lähetuste kulud treeninglaagritesse, rahvusvahelistele võistlustele kodumaal ja välisriikides ning projektide ettevalmistuse korraldusega seotud lähetuskulud, spordimeditsiini teenuste ja tarvete ostmise kulud, kontorikulud, pangateenuste kulud ning personalikulud.

Sarnase tegevussuunaga jätkatakse ka 2024.aastal.

Comments (0)


Are you sure you want to delete this article?

Dropdown

all articles

Are you sure you want to delete this article?

Loader

Loader

App Ad

Scorestorybook Chrome extension

The Storybook extension tells you which company's website you are currently on and how reliable that company is today. download extension

See the background of the caller! Storybook App brings you direct contacts for 400,000 Estonian companies and individuals (managers, officials). The data is enriched with solvency and financial information.